Телефони

ЛаДор ВаДор (із івриту – «від покоління до покоління») – фундаментальний принцип розвитку тисячолітньої історії єврейського народу. Оскільки тільки через тісні сімейні зв’язки матері та дітей можлива успішна передача єврейських цінностей, традицій, духовного досвіду народу від одного покоління до іншого.

Тому проект «ЛаДор ВаДор: сила поколінь» покликаний сприяти укріпленню сімейних зв’язків між поколіннями через розвиток взаєморозуміння та залучення батьків та дітей до активного життя у громаді.

 • Вплинути на зміцнення сімейних зв’язків між поколіннями в єврейській громаді
 • Забезпечити розвиток лідерських якостей учасниць для підвищення рівня самоідентифікації та єврейської самосвідомості
 • Сприяти збільшенню кількості активних лідерів, як жінок-учасниць проекту, так і молоді, здатних до самостійної генерації ідей для спільного дозвілля та волонтерства в рамках громади і за її межами

У проекті вже навчаються єврейські жінки (мами та доньки) з таких міст України, як Одеса, Київ, Львів, Полтава, Черкаси, Харків.  Так, у цьому році ми пропонуємо розвивати і розвиватися, беручи участь у таких заходах, як:

 • Тематичні освітні вебінари, з цікавими експертами/ками на актуальні теми, пов’язані з сімейними відносинами, жіночим лідерством і тими питаннями, які можуть виникати у Вашій професійній діяльності або у повсякденному житті. Пропонуйте теми або сфери, в яких Ви хочете розвиватися і ми знайдемо висококласних фахівців, які дадуть відповідь на Ваші запитання.
 • Шаббатони Вашої мрії. Ми робимо все можливе, щоб шаббатон «Мами-Доньки» вийшов незабутнім. Ми вже посилили його концепцію, залучили цікавих єврейських просвітників, і зробили змістовне наповнення максимально корисним і різноманітним. Для нас важливо, щоб мами і доньки роз’їжджалися додому, до своїх міст навчені і запалені думкою перетворювати світ навколо себе та нести добро!
 • Підтримка Ваших проектів і громадських ініціатив. У цьому році ми підтримаємо ідеї Ваших проектів, які б Ви хотіли реалізувати в колі подруг і друзів та з підтримкою Ваших батьків. Важливо, щоб Ваші проекти мали сімейну спрямованість: підтримували цінність сім’ї та були реалізовані в сімейних командах

У цілому, цьогорічні заходи проекту “ЛаДор ВаДор” будуть проходити в межах 5 важливих тем, які підсилюють наші цінності:

 1. «Моя сім’я, як ланка в єврейській історії»
 2. «Жіноче єврейське лідерство: 5 кроків до успіху»
 3. «Дорослішання дівчаток: як стати подругою своїй доньці»
 4. «Як зберегти традиції в міжкультурному середовищі»
 5. «Тіккут Олам: Волонтерство – покликання чи професія»

Для розкриття цих тем ми надаємо Вам величезне поле для креативу і нашу підтримку. Тільки уявіть, скільки цікавих і важливих заходів можна реалізувати у межах цих тем ?!

Якщо Ви мати, яка має доньку 14-16 років і хочете стати для неї уважною співбесідницею та розуміючим другом, а також мати спільні активності в громаді, реєструйтесь на наступний семінар – Влада Недак, керівниця семінару, директорка програм, vladanedak@gmail.com

Якщо у Вашій громаді є батьки з дітьми, яким було б цікаво розвиватись та обговорювати не тільки навчання, але й повсякденні питання, тоді ми допоможемо Вам провести подібний захід. За деталями звертайтесь до координаторки проекту – Влада Недак, керівниця семінару, директорка програм, vladanedak@gmail.com

У 2019 році проект “ЛаДор ВаДор” реалізується за підтримки Євро-Азіатського Конгресу.

Поділяєте мету проекту та бажаєте стати його частиною?
Долучайтесь!

Приєднайтеся до проекту
ЛаДор ВаДор: сила поколiнь

Заповніть форму, вказану нижче і координатор проекту із Вами зв’яжеться.

Харків

Шаббатон для мам та доньок у Харкові!

Чи шкодять сучасні гаджети дітям? Поради для батьків

Смартфон для людини XXI століття став чи не третьою рукою. Дзвінки, спілкування, замітки, фотографії – все в цьому незамінним помічником….

Міжнародний день дівчаток: про дівчат, які змінили світ

11 жовтня – Міжнародний День дівчаток, який цього року відзначається під девізом «Сила дівчаток»! Щоб продемонструвати цю силу пропонуємо підбірку…

«Я хотів би, що б і в нас в Голландії був такий проект»: зустріч з волонтером Голландського єврейського гуманітарного фонду

ПОДІЯ: 1 жовтня активістки ВЖЄО «Проект Кешер» м. Харків зустрілися з Тімором Фабером, волонтером Голландського єврейського гуманітарного фонду JHF.

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання