Важливi проєкти
Телефони

Продовженням участі в семінарі «Мами-дочки» проєкту «ЛаДор ВаДор» Ольги Павлик з донькою Анною стало написання нею проекту «Крізь призму», який був відібраний Проектом Кешер в Україні та реалізований в партнерстві з ЕОЦ« Мазл Тов» в м. Запоріжжя. Пандемія та карантинні заходи не перешкодили здійсненню проєкту, а лише трохи зрушили терміни.

Після анонсування в громаді всі бажаючі пари учасниць (мами і доньки, а десь і бабусі) збиралися разом вдома, в громаді, а пізніше – на вебінарних майданчиках для обміну сімейними традиціями і цінностями свого єврейського дому. В результаті учасниці дивляться на традиції своєї родини крізь призму іншої.

Виїзний захід на честь Рош а-Шана

Наступним етапом стало виїзний захід за місто в культурно-історичний комплекс «Етносело» з дотриманням всіх правил безпеки в умовах карантину. П’ять сімей зустрілися тут з психологом і арт-терапевтом, поговорили про складнощі взаємин мам і дочок в період дорослішання дітей, а далі, в процесі спільної діяльності, отримали відповіді на свої запитання.

Протягом двох днів мами і доньки «знайомилися з собою», вивчали «цікаву вікову психологію», виконували творчі завдання, ділилися і обмінювалися секретами домашньої єврейської кухні, сімейними традиціями.

В ході Рош а-Шана мами спільно з доньками підготували святковий стіл з яблуками і медом, адже, чим смачніша новорічна трапеза, тим солодшим буде наступний рік. Дівчата з гордістю ділилися своїми новими вміннями з приготування страв єврейської кухні. І в завершенні було зварено смачне яблучне варення тп розвезено жінкам, що стояли біля витоків становлення Запорізької громади.

«Незвичайна атмосфера і взаємодія в умовах тренінгу, можливість поспілкуватися і попрацювати в парах призвело до несподіваних трансформацій і мого ставлення до доньки, і погляду моєї Ані на нас – батьків» – Ольга П., авторка проєкту

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання