Телефони

“Кожна людина – як літера в алфавіті: щоб утворити слово, треба злитися з іншими”
О. Мандельштам

Саме ця ідея лежить в основі створення ПРОЕКТУ КЕШЕР, що у перекладі з івриту означає

«ЄДНІСТЬ»

У далекому 1989 році в американської психологині Селлі Грач виникла цікава ідея об’єднання жінок, які хочуть дізнатися про свою історію та зберегти свої коріння. Її ж підтримала і радянська викладачка англійської мови Світлана Якименко. Відтоді активні жінки із високою ціллю шукали підтримки інших.

Селлі та Світлану підтримали сотні та тисячі жінок і аж у 1994 році відбулася Перша Жіноча Єврейска Конференція, яка зібрала понад 200 єврейських жінок. Саме із цього моменту починається офіційна історія Проекту Кешер в Україні.

На сьогоднішній день Проект Кешер оформився у Міжнародну жіночу організацію із представництвом у 5 країнах світу.

Багато з працівників та волонтерів нашої організації вперше долучилися до єврейських традицій саме на заходах Проекту Кешер. Випускниці лідерських програм проекту змінили не тільки власне життя, – вони створили та створюють жіночі об’єднання, зміцнюють власні громади, підтримують інших жінок, передають власний досвід від покоління до покоління.

За час існування Проекту Кешер, його цілі та завдання значно розширилися. Для жінок, яких об’єднує наш проект, – це не просто організація, це спосіб життя за цінністю Тікун Олам, згідно з якою вдосконалення світу під силу кожній людині.

Ми віримо, що:

  • об’єднані жіночі зусилля є найпотужнішою силою для якісного перетворення себе та світу
  • кожна жінка має достатньо сил для зміни життя навколо себе
  • активна позиція кожної жінки впливає на розвиток суспільства в цілому

Проект Кешер – сила жіночої єдності!

 

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання