Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Підійшла до завершення наша щорічна жовтнева кампанія збереження здоров’я грудей. І буде логічно підвести її підсумки нижче та поділитися із вами усіма корисними матеріалами (тому читайте уважно, у статті багато корисних посилань).

Як проходила наша акція?

Цього року, у зв’язку із пандемією коронавірусу, більшість наших форматів роботи проходили онлайн. Та це не завадило охопити різні міста та різні цільові групи дівчат і жінок.

Що це за формати були:

1.Інформаційна кампанія спільно зі студіями жіночого одягу Vovk.

Спільно із брендом ми підготували і розповсюдили у точки продажу Vovk 15 000 корисних флаєрів, які вручали усім відвідувачкам магазину. Таким чином, жінки мали можливість поєднувати приємний шопінг із здобуттям корисної для свого здоров’я інформації.


2.30 інформаційних банерів у Дніпрі, Запоріжжі, Кривому Розі та Харкові.

Жительки міста могли бачити наші банери у поліклініках, лікарнях, у метро та на людних вулицях. Сподіваємося після такої інформаційної кампанії щонайменше кожна 5 жителька цих міст зможе сказати, якій темі присвячений місяць жовтень і чому важливо турбуватися про здоров’я своїх грудей.


3.Онлайн-фотопроєкт «Окрилені рожевою стрічкою. 14 кроків збереження здоров’я грудей».

Більше 2000 жінок змогли переглянути фотовиставку «Окрилені рожевою стрічкою» (Н.Базилєва) із надихаючими героїнями, які побороли рак молочної залози та дізнатися 14 практичних кроків збереження здоров’я грудей із рекомендаціями лікарів та корисними матеріалами.


4.Вебінар «Як зберегти здоров’я грудей?» із лікарями-фахівцями.

Близько 200 жінок змогли у прямому ефірі на YouTube дізнатися від гінекологині-ендокринологині Наталії Сіліної та мамолога-онколога Андрія Якобчука про профілактику раку молочної залози, стереотипи та міфи, які побутують навколо цієї теми, а також поставити свої запитання лікарям та отримати експертні відповіді.


5.Інформаційна підтримки Тижня профілактики раку молочної залози в Одесі.

Під час цієї кампанії сімейними лікарями та лікарями загальної практики у 12 медичних закладах обстежено близько 4000 жінок. Ми з радістю надали макети інформаційних флаєрів із рекомендаціями по збереженні здоров’я грудей для різних вікових груп для цієї кампанії. У ході кампанії роздано 4500 флаєрів та використано 72 плакати.


6.Спецвипуск програми “Правда про жіноче здоров’я” на Громадському радіо, присвячений темі профілактики раку молочної залози.

20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби з захворюванням на рак молочної залози, наша директорка Влада Недак разом гінекологинею-ендокринологинею Наталією Сіліною та співзасновницею благодійного фонду «Inspiration Family» Дариною Брикайло, говорили про важливість профілактики для збереження здоров’я грудей та взаємодію різноманітних структур у цьому ключі. Ефір переглянуло більше 1400 глядачів та глядачок у Facebook.


7.Онлайн-кампанія «Рак не пішов на карантин».

У межах кампанії ми опублікували близько 30 корисних матеріалів у наших соціальних мережах та на сайті, охопивши більше 40 тисяч людей. Ось посилання на корисні тематичні публікації на нашому сайті:

Правда від лікаря. Що потрібно знати про збереження здоров’я грудей та профілактику раку молочної залози?

Як самостійно стежити за здоров’ям своїх грудей? Самообстеження молочної залози

Як обрати зручний бюстгальтер? Поради та рекомендації

ТЕСТ: Чи правильно ви стежите за здоров’ям своїх грудей?

А що далі?

Завершення жовтневої акції не означає, що ми завершуємо говорити про важливість профілактики і збереження здоров’я грудей та в цілому. Пандемія та карантин ще раз показали усім нам, наскільки важливо стежити за власним здоров’ям круглорічно, а не тільки тоді, коли щось турбує.

Тож ми пропонуємо вам відтепер виділяти час для щоденної турботи про себе і своє здоров’я. Спеціально для цього ми:

Ви можете переглядати його у будь-який зручний час, ділитися посиланням із подругами та близькими, щоб якомога більше жінок дізналося про збереження здоров’я грудей.

Щомісяця ми говоритимемо про одну із ключових складових нашого фізичного і ментального здоров’я. Далі, у листопаді, на вас чекає не менш актуальна тема гормонів.

  • Оновлюємо наші «Маршрути здоров’я».

Адже турбота про здоров’я грудей – це тільки одна із важливих складових турботи про себе та своє здоров’я в цілому. Зберігайте свій Маршрут нижче та крокуйте разом із нами далі!

НАШІ МАРШРУТИ ЗДОРОВ’Я

Давайте присвятимо час собі та своєму здоров’ю!

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок