Важливi проєкти
Телефони

З 20 по 27 жовтня в Одесі Департаментом охорони здоров’я Одеси, Одеським міським центром здоров’я за інформаційної підтримки Проекту Кешер в Україні проводився Тиждень профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози. У центрах первинної медико-соціальної допомоги Одеси і в КНП “Міська студентська поліклініка” ОМР сімейні лікарі медичних установ проводили профілактичну і роз’яснювальну роботу серед населення.

Проект Кешер надав макети інформаційних флаєрів з рекомендаціями щодо збереження здоров’я грудей для різних вікових груп. У ході кампанії було роздано 4500 цих флаєрів. Неподалік реєстратури, на вході до медичних установ і біля кабінетів сімейних лікарів висіли соціальні плакати з корисною інформацією про збереження здоров’я.

Лікарі загальної практики — сімейної медицини закладів охорони здоров’я проводили клінічне обстеження молочної залози, за  необхідності направляли на консультацію до мамолога та на мамологічне обстеження.  Загальна кількість осіб, які пройшли клінічне обстеження молочних залоз  —  3829 жінки,  з них виявлено 76 випадків патології, на мамологічне обстеження  направлено — 332, на консультацію до мамолога — 295 осіб.

Ми віримо, що така інформаційна кампанія приверне увагу жінок до свого здоров’я та здоров’я своїх грудей. Рак не пішов на карантин. Піклуйся про себе!

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання