Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Ми всі хочемо жити в суспільстві без насильства, в мирі та злагоді в своїй сім’ї, країні, світі… Така ситуація все частіше викликає необхідність міжнаціонального діалогу та співробітництва у сучасному світі. І хто, як не жінки, представниці різних громад, повинні брати участь у такому діалозі? Адже саме жінка виконує багатофункціональну роль у державі: реалізуючи себе у професійній, соціально активній та сімейній сферах, вона відповідає за прищеплення цінностей поваги, толерантності та дружби на різних рівнях суспільного життя. Окрім того, жіночі міжнаціональні об’єднання через спілкування здатні впроваджувати соціально-значущі зміни в житті країн.

Тому проєкт «Мистецтво жити разом» має на меті об’єднати жінок різних національних організацій і громад для спільної діяльності.


  • Ініціювати жіночі міжнаціональні проєкти, зустрічі та заходи у різних містах України та інших країнах з представництвами Проекту Кешер.
  • Підтримати існуючі жіночі міжнаціональні коаліції.
  • Сприяти поліпшенню статусу жінки та її самоідентифікації, незалежно від релігії та національної приналежності.

Проєкт «Мистецтво жити разом» реалізується у таких містах України, як Дніпро, Мелітополь, Запоріжжя, Харків, Біла Церква, Шостка, де проходить значна кількість унікальних заходів, на яких учасниці відверто говорять про реальні проблеми, що турбують жінок різних поколінь, соціального статусу та різних національностей.

Так, у межах даного проєкту відбулася величезна кількість заходів, присвячених різноманітним тематикам: «Успіх сучасної жінки-лідера. Секрети «національного» успіху», «Світло національної краси», «Сміливі та красиві», «Сімейні традиції виховання в різних країнах і національностях. Як виховати успішну і незалежну», «Міжнаціональні шлюби. Секрети виживання».

Приєднайтеся до проєкту
Мистецтво жити разом

Заповніть форму, вказану нижче і координатор проєкту із Вами зв’яжеться.

Відкрито вакансії координаторок проектів!

Відзначайте День миру з нами!

Чому нас відштовхує інакшість і як це відчуття перебороти?

Так склалось, що нам важко сприймати інших людей, якщо їхні погляди, цінності та вірування відрізняються від наших. Виявляється, цей феномен…

У Ізраїлі – Суккот, в США – День подяки, а в Кореї – Чхусок: свята врожаю у різних країнах світу

Інколи ми дивуємось чужим традиціям та обрядам, інколи їх не розуміємо, а інколи взагалі заздримо і шкодуємо, що у нас…

«Ми різні, але ми разом». Інтерактивний захід для представниць різних національних громад

Чому це важливо? 6 вересня 2020 року в напередодны свята Рош га-Шана активні жінки з 7-ми єврейських організацій міста Запоріжжя,…

Матеріали проєкту

Міжнародний День Миру – методичні матеріали

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок