Важливi проєкти
Телефони

Чому це важливо?

6 вересня 2020 року в напередодны свята Рош га-Шана активні жінки з 7-ми єврейських організацій міста Запоріжжя, волонтерки Проекту Кешер, організували і провели інтерактивний захід з підготовки до єврейського нового року «Ми різні, але ми разом!». Серед запрошених були представники національних громад: татарської, грузинської, ромської, німецької, української, а також керівник центру національних культур «Сузір’я».

*Захід проходив в межах проєкту «Вмотивоване єврейське волонтерство: нові підходи» за підтримки Голландського єврейського гуманітарного фонду.

Про що можна було дізнатися?

Більше 90 осіб, спускаючись на теплоході по річці Дніпро, мали можливість послухати змістовну інформацію про Рош га-Шана, про те, наскільки важливо в ці дні підводити підсумки, будувати плани на майбутнє.

На початку урочисто прозвучало привітання з Рош га-Шана та побажання доброго і щасливого року від директорки «Обласного методичного Центру культури і мистецтва» Запорізької обласної ради Олени Борисівни Златової.

Протягом трьох годин учасники зустрічі – дорослі і діти – активно брали участь в пропонованих їм майстер-класах, створювали молитву про мир, слухали шофар, обмінювалися рецептами хал, співали ….

Що кажуть учасниці?

«Ви робите дуже важливу справу. Це те, що зараз потрібно нам усім – мир, спокій, можливість жити без конфліктів. І нехай ми поки не можемо цього досягти в глобальному масштабі, але нести добро і світло тим, хто поруч з нами в наших силах. Бажаю жінкам Проекту Кешер успіху!», – Ольга.

«Такі заходи дуже важливі! На таких зустрічах ми дізнаємося більше один про одного! Ми повинні будувати взаємини на основі співпраці і взаєморозуміння, готовності прийняти інших людей і їхні погляди, звички такими, якими вони є», – Ряхіма.

А організаторки заходу Сара Штерна, Лариса Вакулінська, Людмила Носенко та Міхаль Оболенцева зійшлися в одностайній думці, що таких зустрічей потрібно проводити більше:

«Ми всі такі різні, але в цьому наша сила. Тільки об’єднавши свої зусилля, доповнюючи один одного, ми будемо бачити. Пізнаючи традиції наших народів, ми стаємо ближче і розуміємо один одного краще, вчимося шанобливого ставлення до представників/ць різних національностей».

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання