Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200
«НЕФОРМАЛЬНА ЄВРЕЙСЬКА ОСВІТА» – проєкт, у межах якого ми проводимо навчальні вебінари і зустрічі із запрошеними експертами неформальної єврейської освіти як для новачків, так і для знавців цієї теми.

Усі актуальні новини наших проєктів шукайте у Facebook та Instagram.

Ми прагнемо сприяти відродженню та розвитку єврейської самосвідомості жінок, залучати їх до вивчення єврейської історії. Для нас важливо поглиблювати розуміння єврейських джерел, а також знайомити із нашою культурою усіх, для кого це цікаво та актуально!

Як працює неформальна єврейська освіта?

Ми проводимо онлайн зустрічі, різних рівнів складності та на різноманітні теми єврейських знань:

  • Зустрічі для початківців розраховані для тих, хто тільки знайомиться з єврейською культурою, хоче дізнатися більше про своє коріння та відчути зв’язок із ним. Також у таких заходах беруть участь й представниці інших релігій і культур, яким цікаво познайомитись із нашою культурою та налагодити культурний діалог.
  • Зустрічі для знавців розраховані для тих, хто вже добре знайомий із юдаїзмом та єврейською культурою. На таких зустрічах ми аналізуємо різноманітні теми з точки зору юдаїзму, вивчаємо їх трактування у першоджерелах та, що важливо, говоримо про роль жінки в єврейській історії.

Наші зустрічі проводять експертки з неформальної єврейської освіти, рабинки, активістки єврейських громад України та інші спікерки, які діляться своїм досвідом та знаннями.

А в наших соц.мережах ви можете знайти цікаві та корисні публікації про єврейські традиції, культуру, ставлення до різних питань.

Приєднайтеся до проєкту
Неформальна єврейська освіта

Заповніть форму, вказану нижче і координатор проєкту із Вами зв’яжеться.

В гостях у Мелітополі. Подорожуємо громадами України

В гостях у Дніпрі. Подорожуємо громадами України

Святкова онлайн-зустріч «Про що шепочуть свічки Хануки…»

В гостях у Рівному. Подорожуємо громадами України

В гостях у Дніпрі. Подорожуємо громадами України

Ситуація з пандемією, повинна була, здавалося би, паралізувати життя єврейської громади. Але цього не сталося. У багатьох містах громади продовжують…

Виготовляємо ханукальні екосвічки разом. Онлайн-зустріч на честь Хануки

Можливість зустрітися із своїми подругами та знайомими у цей святковий ханукальний час особливо цінна в умовах карантину. А ще краще,…

ТЕСТ: Який ви символ Хануки?

Пройдіть тест і дізнайтеся, який ви символ світлого і радісного свята Ханука! Цей тест, подібно до ханукальної свічки, проллє світло…

Матеріали проєкту

Інструкція для використання платформи ZOOM. Як брати участь в наших онлайн-зустрічах?

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок