Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Можливість зустрітися із своїми подругами та знайомими у цей святковий ханукальний час особливо цінна в умовах карантину. А ще краще, коли така зустріч об’єднана не тільки довгоочікуваним спілкуванням та обміном привітаннями, але й корисними майстер-класами та інтерактивами.

Цього року нам вдалося організувати таку зустріч дистанційно, онлайн. Так, 14 грудня більше 70 жінок із 20 міст України взяли участь у нашому онлайн-заході «Про що шепочуть свічки Хануки» із особливим майстер-класом, про який розповімо нижче.

*Захід проходив в межах проєкту «Вмотивоване єврейське волонтерство: нові підходи», який реалізується за підтримки Голландського єврейського гуманітарного фонду.

Що цікавого відбулося?

У межах зустрічі учасниці разом запалили особливу п’яту свічку Хануки. Справа в тому, що п’ятий день Хануки ніколи не приходиться на суботу. А це уособлює велику темряву. П’ята свічка означає, що світло Хануки може пересилити навіть цю темряву, що особливо актуально у час всесвітньої пандемії.

Координаторка напрямку «Єврейська освіта» Міхаль Загорська провела для жінок, учасниць заходу, цікаву вікторину. Вона дала можливість подивитися на події того часу, які ми пов’язуємо із Ханукою, абсолютно з іншої сторони, розкрила нові факти і підкреслила особливу роль жінки в ханукальних подіях.

Особливою частиною зустрічі став майстер-клас з виготовлення екосвічок з бджолиної вощини, яку учасниці отримали в якості невеличкого ханукального подарунку.

За підсумками вебінару був оголошений конкурс фотографій зі свічками, зробленими на майстер-класі. Учасниці виставляють свої фото у спеціальній групі в соціальній мережі Facebook. Дві учасниці, які назбирають найбільше реакцій на світлини (лайків), отримають призи від Проекту Кешер в Україні – набір набір кольорових вощин з бджолиного воску з декором. Результати конкурсу будуть оголошені 18 грудня, по закінченню Хануки.

Що кажуть учасниці?

«Велике дякую за такий насичений вебінар. Отримала не тільки задоволення від творчості, а й нові знання. Виявляється, знаю ще далеко не все» – Лариса Вакулінська, Запоріжжя

«Спасибі за душевний ханукальний вечір, який я провела разом з донькою. Це було справжнім дивом – відірватися від турбот і творити разом з рідною для мене людиною» – Ольга Павлик, Запоріжжя

«Іноді мені здається, що знаю вже все і здивувати мене практично неможливо… Але ви сьогодні в черговий раз розвіяли це. Так багато нового я дізналася, і це допомогло мені по-іншому поглянути на роль жінок в Хануці» – Галина Гавриліна, Львів

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок