Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Завершилася кампанія «16 днів проти насильства у ставленні до дівчат та жінок», яку ми щорічно підтримуємо.

Підводимо короткі підсумки нашої цьогорічної кампанії із корисними посиланнями та інформацією:

►Цього року ми звертались до третьої сторони насильства – до всіх, хто ставав, є або може стати свідками насильства. Впродовж кампанії ми говорили «ЗупиниТИ», адже часто саме наші дії є вирішальними для розірвання кола насильства! Детальніше про цьогорічну кампанію ТУТ.

► У межах кампанії ми спільно із Громадським радіо випустили спецпроєкт «ЗупиниТИ», у подкастах якого експертки розповідали, як реагувати на насильство зі сторони. Ці подкасти можна прослухати в записі за цим посиланням.

► Ми запустили продаж значків «RedShoes.ЗупиниТИ» як символ протидії насильству та підтримки жінок. Усі зібрані кошти із продажів підуть на випуск гайду «Що робити, якщо ви стали свідком насильства?» у форматі відео або онлайн-інструкції. Продаж значків триває. Детальніше ТУТ.

► Ми провели прямий ефір із поліцейською Анною Саєнко на нашій сторінці в Instagram та поговорили про протидію насильству. Переглянути ефір в записі можна за цим посиланням.

► Ми підтримали кампанію Патрульної поліції Кривого Рогу, випустивши інформаційні тематичні банери, які були розміщені на вулицях міста. Детальніше ТУТ.

► Щоденно ми публікували для вас корисну інформацію щодо фактів про насильство та протидії цьому явищу. Наші публікації охопили більше 50 тисяч людей. Основна наша місія була – показати, що наші дії є важливими, коли ми бачимо насильство зі сторони! Тож пропонуємо вам зібраний МАТЕРІАЛ ІЗ ПОРАДАМИ, ЯК ДІЯТИ ТА ЩО РОБИТИ, КОЛИ ВИ СТАЄТЕ СВІДКАМИ НАСИЛЬСТВА У РІЗНИХ ВИПАДКАХ ЖИТТЯ за цим посиланням.

Інформація, яка може допомогти безпечно, правильно та дієво розірвати коло насильства!

П.С. Ми продовжуємо говорити про протидію насильства, а також благодійний збір коштів із продажів значків «RedShoes.ЗупиниТИ» для випуску зручного онлайн-гайду для свідків насильства.

Не будь байдужою/им, зупиниТИ насильство!

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок