Зроби благодійний внесок та отримай значок «RedShoes.ЗупиниТИ» — виступи проти насильства та підтримай жінок!
Ви знали, що червоне взуття у всьому світі є символом підтримки жінок, що постраждали від насильства та протесту проти цього явища?*

Саме тому, у межах кампанії проти насильства**, ми випустили брошки-значки «RedShoes.ЗупиниТИ» як символ небайдужості та підтримки жінок. Якщо ви зробите благодійний внесок 150 гривень, ви можете отримати такий значок.
Зробивши внесок, ви долучаєтесь до загального протесту проти насильства у ставленні до жінок, а також до благодійного збору коштів для випуску гайду «Що робити, якщо ви стали свідком насильства?» у форматі відео або онлайн-інструкції. Адже усі виручені кошти підуть на випуск цього гайду!
Для тих, хто зробив благодійний внесок та отримав значок, пропонуємо робити із ним фото та викладати його на своїх сторінках у соціальних мережах з хештегами #redshoes #зупинити.
Давайте разом створимо віртуальне коло жіночої підтримки та протесту проти гендерно обумовленого насильства!
Адже гласність – це перше у боротьбі із насильством!
Пропонуємо згадати, як проходив наш попередній флешмоб «RedShoes» у червні цього року.
У 2009 році мексиканська художниця Еліна Шові запустила проект «Червоне взуття» («Red Shoes»), щоб продемонструвати цією інсталяцією кров, пролиту у результаті фемініцидів та насильства. До цього її спонукала трагедія, яка трапилася з її сестрою — над жінкою поглумився чоловік, а потім убив її.
Акція стала закликом до солідарності між жінками і дівчатами, які зіткнулися з насильством. Ця акція стала жити і в мережі, де жінки діляться моторошними історіями про насильство, щоб запобігти новим випадкам і попередити інших жінок про небезпеку.
Художниця розповіла, чому обрала саме такий символ цієї акції — червоне взуття. На думку Еліни, саме червоні черевички символізують відсутність (загибель). Червоний колір символізує пролиту кров, проте, в той же час, червоний є символом любові.
З 2009-го року жінки по всьому світу одягають червоне взуття, щоб висловити свій протест проти насильства. Жінки діляться фотографіями в мережі і розповідають свої особисті історії, які повинні привернути увагу до фемініціду.
Регулярні крики у сусідів… З’ясування стосунків у компанії… Фізичні погрози на вулиці…
Практично кожен(а ) із нас мав(ла) змогу стати третьою стороною — свідком насильства, і практично у кожного(ї) виникало запитання без конкретної відповіді – «ІГНОРУВАТИ ЧИ ЗУПИНИТИ?».
Саме тому наша цьогорічна кампанія «16 днів проти насильства» звернена до кожного(ї), хто ставав чи ставатиме свідком насильства. Ми говоримо«ЗупиниТИ», адже часто саме наші дії є вирішальними для розірвання кола насильства!
У підсумку кампанії ми плануємо випустити доступний та цікавий гайд «Що робити, якщо ви стали свідком насильства?» у форматі відео або онлайн-інструкції. Та для цього нам потрібна ваша допомога. Зробіть благодійний внесок та отримайте брошку-значок «Red Shoes. ЗупиниТИ» і долучіться до цієї важливої ініціативи!
