Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200
Дорогі активістки, партнер(к)и, подруги та друзі
Проекту Кешер в Україні!

Цього року ми, традиційно, підтримуємо міжнародну кампанію «16 днів проти насильства» (25.11-10.12) та  пропонуємо підтримати її разом із нами!

Регулярні крики у сусідів… З’ясування стосунків у компанії… Фізичні погрози на вулиці…Практично кожен(а) із нас мав(ла) змогу стати третьою стороною – свідком насильства, і практично у кожного(ї) виникало запитання без конкретної відповіді – «ігнорувати чи зупинити?».

Саме тому наша цьогорічна кампанія «16 днів проти насильства» звернена до кожного(ї), хто ставав чи ставатиме свідком насильства. Ми говоритимемо «ЗупиниТИ», адже часто саме наші дії є вирішальними для розірвання кола насильства!

Долучайтеся і ви до нашої кампанії:

✔️Переглядайте ефір та подкасти нашого спецпроєкту «ЗупиниТИ», що виходитиме на Громадському радіо. У подкастах ми розглядатимемо конкретні історії та алгоритми дій у різних випадках, коли ви можете стати свідком насильсва. Перший великий ефір проходитиме 24.11 об 11:00. Прослухати та переглянути його можна буде на сайті Громадського радіо та у наших соціальних мережах.

✔️Беріть участь у нашій інформаційній кампанії у соціальних мережах, під час якої ми: публікуватимемо тематичні дописи, статті від експерток та проводитимемо прямі ефіри, під час яких розглядатимемо моральні, психологічні, юридичні та інші аспекти дій третьої сторони у випадку насильства.

✔️Долучіться до благодійного збору коштів для випуску онлайн-гайду «Що робити, якщо ви стали свідком насильства?». Для цього придбайте брошку «Red Shoes.ЗупиниТИ».

Від нас залежить більше, ніж нам здається! Насильство – це проблема, яка стосується не тільки жертви і насильника. Це проблема усього суспільства і вирішувати її також потрібно разом та кожному/ій.
Не будь байдужим/ою,#зупиниТИ насильство!

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок