Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

«Здоров’я жінки – це її головний капітал»
Гаррієт Бічер-Стоу

Чому це важливо?

Виклик, який ми зараз переживаємо – це серйозне випробування для нашого фізичного і емоційного здоров’я. Тому в цей період особливо важливо отримувати експертні поради щодо збереження здоров’я від провідних фахівців, змінюючи звички на більш корисні для здоров’я.

Тож 26 травня керівниця програми «Жіноче здоров’я» Марина Константинова і регіональна представниця Проекту Кешер в Україні Тетяна Войталюк провели черговий вебінар в рамках проекту «Змінюй звички». Запрошеним фахівцем на цій зустрічі була фітнес-тренерка, нутриціологиня Тетяна Кіреєва. Вона розповіла учасницям зустрічі про харчування, гормони і фізичну активність. Тепер запис вебінару доступний у нас на YouTube-каналі.

Про що можна дізнатися?

На зустрічі Марина Константинова провела блок, пов’язаний з історичним осмисленням досвіду минулих епідемій, які переживало людство, обговорювався єврейський підхід до збереження фізичного та душевного здоров’я, застосування основних правил традиції, які лягли в основу сучасних уявлень про збереження здоров’я тілесного і духовного.

Наша експертка і ведуча Тетяна Кірєєва продовжила розмову про те, як вивчити свій організм, і виробити особистий план зміцнення сил організму, використовуючи сучасні підходи. Цього разу ключовою темою стали гормони. Натисніть на картинку нижче, щоб переглянути запис вебінару:

Також Тетяна підготувала для всіх бажаючих матеріал, який допоможе жінкам визначити свої «слабкі місця», дізнатися які продукти допоможуть налагодити правильний баланс харчування. Переглянути інформацію від експертки можна за посиланням нижче.

«Гормони щастя». Як заповнити їх нестачу? Поради експертки

Що кажуть учасниці?

Учасниці вебінару обмінялися думками, що вони можуть зробити для себе в плані збереження здоров’я, і як бути провіднцями цих знань для інших людей, використовуючи навички лідерства, отримані в Проекті Кешер.

«Сьогодні, особливо в період пандемії, дуже важливо дбати про своє здоров’я. Ми жінки – берегині домашнього вогнища і приклад для наших дітей. Такі зустрічі допомагають нам краще зрозуміти себе, що дійсно потрібно для продовження молодості і збереження здоров’я. Величезне спасибі за тести, тепер розумію, чому потрібно приділити більше уваги. Я використовую ці знання для допомоги і підтримки інших жінок …» – Анастасія Могучая (м.Луцьк)

«Я завжди з великим задоволенням беру участь у вебінарах програми« Жіноче здоров’я» Проекту Кешер. Це цікаво, і корисно. Ми не тільки розширюємо свої знання, а й робимо практичні кроки в плані збереження здоров’я. І як і раніше, я відразу ділюся новими знаннями і методиками з нашої жіночої групою, із нашими жінками. Ми робимо це в онлайн режимі, використовуючи методику Проекту Кешер і сучасні месенджери» – Ірина Гладка (м.Херсон)

«Програма «Жіноче здоров’я» Проекту Кешер ставить перед собою завдання зробити цей період, як часом осмислення досвіду минулих століть в подоланні епідеміологічних катаклізмів, враховуючи традиційний єврейський підхід в сфері збереження здоров’я, так і часом вибору особистих кроків у визначенні потреб свого організму, придбання нових корисних звичок, пов’язаних зі здоров’ям. Але що ще важливо, ми проводимо навчання наших лідерок для того, щоб вони продовжували свою діяльність на місцях, в містах, громадах, жіночих групах, використовували нові формати і можливості онлайн навчання, ставали підтримкою і опорою для більшого кола жінок », – Марина Константинова, керівниця програми «Жіноче здоров’я» 

«Я отримую багато хороших відгуків від наших учасниць, про те, як наші вебінари допомагають їм розуміти свій організм. Адже він дає сигнали, а ми з віком втрачаємо сприйнятливість до них. Ми говоримо про те, що потрібно тільки прислухатися до свого організму, до щонайменших змін. Зараз дійсно дуже багато інформації про правильне харчування в інтернет-просторі, але вибрати те, що тобі підійде дуже складно. Та й інформація в інтернеті буває неперевірена і суперечлива. Зустрічі з нутриціологинею Тетяною Кіреєвою, фахівчинею-професіоналкою, допомагають учасницям зрозуміти і відчути ці сигнали свого організму. Адже кожна з нас унікальна і унікальні наші потреби та можливості…» – Тетяна Войталюк, регіональна представниця Проекту Кешер в Україні

 

Більше публікацій по темі:

Як правильно харчуватися під час карантину? Поради нутриціологині

Ключові принципи здорового та збалансованого харчування. Поради дієтологині

*Захід відбувся в межах проекту “Жіноча сторона карантину”, що реалізується у партнерстві з Громадським радіо та за підтримки Уряду Канади в рамках проекту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується «Українським Жіночим Фондом» Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund. Відповідальність за зміст інформації несе ВЖЄО «Проект Кешер». Інформація, що представлена у публікації, не завжди відображає погляди Уряду Канади в УЖФ.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок