Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

«Найбільша небезпека більшості з нас загрожує не ззовні, не від вірусу, а зсередини в квартирі, в якій ніхто не був готовий до тривалого «домашнього арешту» та ізоляції»
Алекс Єнтін, практикуючий психотерапевт (США), фахівець з сімейних і міжособистісних відносин

Чому це важливо?

Пандемія, ізоляція, карантин – все це викликає у нас тривогу і занепокоєння. Це не може не відбиватися на взаєминах з нашими «домашніми» – починаючи зі стосунків із партнером, закінчуючи взаєминами з дітьми та батьками. У такий період нам не завадить експертна думка, як налагодити діалог і не допускати конфліктів.

Саме тому 30 березня і 6 квітня ми провели цикл вебінарів «Життя під час карантину» з досвідченим психотерапевтом з США (Нью-Йорк) Алексом Єнтіним, учасницями яких стали понад 100 жінок з різних країн. Ці вебінари з рекомендаціями від фахівця тепер доступні в записі нижче.

Про що можна дізнатися?
Вебінар «У карантині з дітьми / в карантині з батьками, людьми похилого і не дуже»

На вебінарі розглядаються такі питання і теми:

  • Як побудувати стосунки з дітьми різного віку в карантині? Які складнощі можуть виникати у цьому процесі?
  • Які складнощі ізольованого внутрішньосімейного спілкування? Як не «потонути» в цих обставинах, особливо, якщо батьки працюють з дому?
  • Як дозувати особистий час і спільне з дітьми дозвілля, навчання, домашні турботи?
  • Як взаємодіяти з літніми батьками? Як пояснити їм важливість самоізоляції?


Вебінар «У карантині з партнером або наодинці»

На вебінарі розглядаються такі питання і теми:

  • Як побудувати взаємини з партнером в період карантину?
  • Як зберегти особистий простір?
  • Як правильно вирішувати конфлікти, обговорювати проблеми та знаходити спільні рішення?
  • Як «перенести» карантин наодинці?
  • Чи можна емоційно замінити особисті зустрічі на спілкування з рідними і друзями в соціальних мережах, месенджерах і по телефону?

Що кажуть учасниці?

«Спасибі експерту за дуже потрібні і важливі поради і правила! Ми всі зараз, принаймні я, вчимося жити в режимі, коли і я, і всі удома! І ще дуже правильна порада – треба розподілити свої сили на довгу дистанцію, а я по натурі спринтер!» – Анна К., м Орел

“Велике спасибі! Слухали з таким інтересом, що я про час забула. Дякую за підняття духу, а то якось зовсім було сумно. Чекаємо наступну зустріч!» – Ірина Г., м Херсон

«Минуло вже кілька днів після вебінару, а я до сих пір продовжую отримувати відгуки, настільки ця тема виявилася своєчасною і актуальною. Важливо, що наш експерт Алекс Ентін, провів розмову в довірчій тональності, без догм і повчань, знаходячи прості і зрозумілі слова та приклади моделей поведінки в екстремальній психологічної ситуації. Мені розповідають, що багато переслухують і переглядають запис вебінару, запрошують до перегляду членів сім’ї, відправляють посилання близьким. І вже мені надсилають питання для другого вебінару. Ми вдячні нашому експерту за підтримку Проекту Кешер в нашому бажанні допомагати людям перенести цей час без серйозних психоемоційних травм і міжособистісних сімейних конфліктів!» – Марина Константинова, керівниця напрямку «Жіноче здоров’я».

Більше публікацій по темі:

Що потрібно знати про коронавірус Covid-19: правда від лікарки-інфекціоністки

Як зберегти психічне здоров’я під час карантину? 10 порад від докторки психології

7 антикризових заходів, які допоможуть вижити в карантині. Поради від фінансової консультантки

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок