“Запалюючи від свого світильника свічки інших людей, ти не втрачаєш жодної частинки полум’я”
Джейн Портер
«Міжнаціональний діалог» – важливий напрямок діяльності Проекту Кешер, адже толерантність, повага та діалог – ті принципи, які мають лежати в основі сучасних міжнаціональних комунікацій і саме жінки є активними учасниками таких комунікацій.
У межах цього напрямку реалізуються три проекти: «Мистецтво жити разом», «Форум-театр. Єдиний простір», «Тиждень толерантності». Дані проекти об’єднують активісток більше, ніж 130 міст 6 країн світу. І у всіх одна мета –реалізувати спільні проекти для зміцнення діалогу між представниками різних національностей та конфесій.
За 10 років міжнаціонального співробітництва Проекту Кешер, відбулося багато важливих подій як в Україні, так і за її межами. Їхню ХРОНОЛОГІЮ пропонуємо переглянути нижче.
- 2008 р. – групи Проекту Кешер вперше почали брати участь у Тижні Толерантності. На даний час участь стала традиційною
- 2008 р. – початок роботи в Грузії. Успішне здійснення проекту «Жінка. Багатонаціональна Грузія: погляд у майбутнє»
- 2009 р. – Проект Кешер України увійшов в міжконфесійні ради з питань попередження ВІЛ СНІДу
- 2009 р. – Проект Кешер виступив співзасновником нового міжнародного правозахисного руху «Світ без нацизму»
- 2010 р. – Проект Кешер входив до складу координаційної ради з питань побудови толерантних відносин в суспільстві при Міжнародній організації міграції
- 2010-2011 рр. – створення Сувою толерантності. «Міжнаціональний мир і злагода – це одна із основних цінностей в нашому суспільстві!»
- 11.2012 р. – Проект Кешер Грузії, як член міжрелігійної ради при апараті омбудсмена Грузії, взяв участь у зустрічі, присвяченій Міжнародному дню толерантності
- 2013-2015 рр. – реалізація проекту «Скатертина Миру». «Скатертина» об’єднала представниць різних громад і культур (української, грецької, вірменської, азербайджанської, білоруської, німецької, російської, корейської, єврейської, дагестанської та ін.)
- 2015-2017 рр. – початок реалізації яскравих проектів: «Лабораторія Толерантності», «Жінки печуть Хліб Миру», «Світло національної краси»
- 2017 р. – старт проекту «Міжнаціональний жіночий діалог»
- 2017-2018 рр. – старт проекту «Єдиний простір», заснованого на методиці форум-театру
- 2017-2018 рр. – реалізація проекту «Мистецтво жити разом», що об’єднав жінок різних національностей в містах трьох країн світу
Пропонуємо і Вам здійснити внесок у розвиток міжнаціонального діалогу та приєднатися до наших заходів.
Деталі на сторінках проектів