Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Бажаєте спробувати щось нове з Вашою групою волонтерів? Потрібна більш практична та реальна взаємодія у Вашій команді? Шукаєте методику, яка дасть змогу знайти нові теми для обговорення? Проєкт «Форум-театр. Єдиний простір» допоможе вам у цьому і дозволить порушити та обговорити гострі соціально значущі теми, такі як гендерні питання, кар’єра та роль жінок, відношення поколінь, «знайти себе в 40» тощо. При цьому, ви отримаєте реальну можливість побачити проблему із різних сторін, спробувавши протилежні ролі.

Проєкт «Форум-театр. Єдиний простір» покликаний сприяти обговоренню актуальних соціальних проблем за допомогою створення інтерактивної атмосфери для взаємодії та діалогу між представниками різних національних і культурних об’єднань, єврейських та неєврейських організацій.


Перше, що спадає на думку, це професійні актори, пишні костюми і декорації, готові сценарії, довгі репетиції, і звичайно ж, глядацький зал. А що, якщо декорації можливо замінити лише парою стільців і уявою учасників, якщо сценою може стати будь-який майданчик або кімната, на якій Ви побачите свою власну особисту історію? Все це можливо у форум-театрі.

Єдиний простір, єдина атмосфера, єдина команда Вам гарантовані!

Заходи, проведені у такій формі дозволяють:

  • Програти реальні проблеми, з якими зустрічаються люди різних країн та різних національностей: гендерна нерівність, домашнє насильство, порушення особистих кордонів, жінка після 40, відношення поколінь тощо;
  • Вийти за рамки звичного середовища і отримати реальний досвід взаємодії учасників з представниками інших національностей і релігій, різного соціального статусу.

У проєкті «Форум-театр. Єдиний простір» уже беруть участь такі міста України, як Кропивницький, Мелітополь, Запоріжжя, Одеса, Харків, Київ, Луцьк, Полтава.

Проєкт реалізовується в кілька етапів:

  • Навчальні семінари та ряд вебінарів для учасників щодо аспектів організації та проведення форум-театру.
  • Поетапні заняття з підготовки соціальних постановок за підтримки координатора проекту і ментора в кожному місті.
  • Форум-театр із підведеними підсумками та соціальними змінами, що відбулися з учасницями за час реалізації проекту.

Сподобалась ідея «Форум-театру»? У такому разі візьміть участь у нашому найближчому заході у формі «Форум-театру» (інформація у розділі «Анонси»).


У 2019 р. проєкт реалізується за підтримки Dutch Jewish Humanitarian Fund (Голландського єврейського гуманітарного фонду).

Приєднайтеся до проєкту
Форум-театр. Єдиний простір

Заповніть форму, вказану нижче і координатор проєкту із Вами зв’яжеться.

Відкрито вакансії координаторок проектів!

Форум-театр тепер у Львові!

Навчальний семінар із методики форум-театру

Як вирішити проблему самотності? Форум-театр у Харкові

Форум-театр – унікальна методика проведення семінарів. Використовуючи її, можна порушити непрості соціальні теми.

ТЕСТ: Що Ви знаєте про волонтерство?

«Волонтерство – це клей, який тримає нас разом» Барбара Мікулські

Як методика форум-театру допомагає розкрити складні теми? Показують наші активістки на заходах в Харкові

«Форум-театр допомагає говорити про проблему – в формі діалогу, без осуду і докорів. Спільна робота наблизила учасників до відповіді на…

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок