Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Незабаром, 7 квітня 2019 року, за два тижні до Песаха, відбудеться велика подія для усіх активісток і волонтерок Проекту Кешер і це – ювілейний, 25-ий Міжнародний жіночий Седер!

 

Детальніше про Міжнародний жіночий седер і його значення для жіночих громад можна дізнатися тут

Цього року основною темою обговорення на святкуваннях Седера в жіночих групах і громадах стане дивовижний колодязь.

Чому «Дивовижний колодязь»?

У Торі колодязь, один з предметів який був створений на початку часів Всевишнім, це вельми значущий, таємничий і важливий для людини предмет. Той самий, який ще називають колодязем Міріам, той самий, який давав життя і сили нам під час виходу з Єгипту на шляху до нашої країни і свободи.

Існує багато легенд про колодязь Міріам. Кажуть, що це було чарівне джерело води, яке слідував за євреями по пустелі всі 40 років, даючи їм воду, лише завдяки заслугам Міріам. Вода з цього колодязя мала цілющі властивості і підтримувала єврейський народ.

У священних текстах ми знайшли підтвердження того, що колодязь практично завжди асоціюється із жінкою, здоров’ям, підтриманням життя, надією та вірою. Жінки завжди були підтримкою, опорою, і не тільки своїх чоловіків, але і цілих народів. Вони були джерелом сил і натхнення. Жіночої енергії завжди вистачало на оточуючих, в них черпали натхнення і художники, і поети, але ще і звичайні люди.

Таким чином, нам, жінкам дано сили, якими ми живимо оточення, як і вода в колодязі. Ми підтримуємо і зміцнюємо. Наші сили, наш потенціал – це і є той самий джерело.

Програма святкування

Святкування Міжнародного жіночого Седеру за розробленою Проектом Кешер програмою «Дивовижний колодязь» дає змогу:

  • Створити неповторну галерею жіночих образів, згадавши і надихнувшись історіями єврейських героїнь з текстів Танаха
  • Поговорити про унікальну місію жінки на землі, а також про роль жінки в історії Виходу, символічно наповнивши келих Мірьям
  • Навчитися наповнювати власний «колодязь» силами і енергією, дізнавшись спеціальні техніки і прийоми проти «вигорання»

Приєднуйтесь до нас!

Жінки Проекту Кешер пройшли вже досить довгий шлях, ми з Вами змогли втілити багато чудових речей та ідей в життя, ми дійсно весь цей час змінювали світ, роздаючи тепло і добро, черпаючи силу із своїх ресурсів подібно до того, як черпають воду із колодязя!

Давайте і в цьому році покажемо силу жіночого єдності і відсвяткуємо жіночий Седер разом. Приєднуйтесь до нас! Тільки всі разом ми зможемо зберігати своє єврейське джерело. У цьому один з найважливіших смислів спільноти.

Переглянути та завантажити методичку розробку “Дивовижний колодязь” Проекту Кешер можна тут 

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок