Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200
Саме для тих, хто зараз за кордоном, ми створили платформу, де можна легко отримати реальну допомогу в юридичних питаннях, підтримки прав та безпеки людини, налагодити втрачений зв’язок зі своєю спільнотою, отримати кращі варіанти в сфері охорони здоров’я та приділити належну увагу освіті дитини.

Кешер у перекладі з івриту – це зв’язок. Для нас, як для команди активісток Проекту Кешер Україна, дуже важливо, щоб українки відчували підтримку, безпеку та єдність не тільки вдома, але й у європейських країнах також.

Ми розпочали підтримувати та допомагати українським жінкам з першого дня війни в Україні, тепер з кожним днем ми розширюємо зони своєї корисності задля комфорту кожної.

На цій платформі можна отримати реальну допомогу в юридичних питаннях підтримки прав та безпеки людини, налагодити втрачений зв’язок зі своєю спільнотою, отримати кращі варіанти у сфері охорони здоров’я та приділити належну увагу освіті дитини.

З нами працюють кращі координатори у кожній країні задля отримання Тобою допомоги, яка справді потрібна зараз.

Наші цінності залишаються незмінними, як у країні походження, так і поза її межами – іудаїзм, фемінізм, плюралізм. Ми готові до спілкування саме в такому колі істинних цінностей.

На момент створення цієї платформи вже 11 млн людей стали вимушеними переселенцями, а 5 млн виїхали до Європи. Ми знаємо, що побачимо всіх вдома після Перемоги, а сьогодні ми хочемо зробити рутинні потреби кожної жінки з України трохи легшими.

Дізнатися більше.

 

Приєднайтеся до проєкту
Підтримуємо у Європі

Заповніть форму, вказану нижче і координатор проєкту із Вами зв’яжеться.

Медична допомога українкам у Болгарії та Польщі

Безкоштовні лабораторні аналізи та медичне обслуговування для українок у Польщі та Болгарії.

Допомога жінкам у Європі

Ми створили платформу, на якій можна легко отримати реальну допомогу в юридичних питаннях, підтримки прав та безпеки людини, налагодити втрачений зв’язок зі своєю спільнотою.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок