Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

“Ти не зобов’язаний змінити світ, але ти зобов’язаний зробити для цього все, що в твоїх силах”
Піркей Авот

«ЄВРЕЙСЬКА ОСВІТА» – один із головних напрямків нашої діяльності.

Ми прагнемо, щоб кожна єврейська жінка змогла зберегти традиції народу, втілюючи їх у своєму житті і передаючи майбутньому поколінню. А також залюбки знайомимо з єврейською культурою і традиціями представниць інших релігій та культур.

У межах цього напрямку ми реалізуємо такі проєкти:

  • «Жіночі єврейські святкування». Відзначаємо важливі свята у колі подруг! Провводмо міжнародні та всеукраїнські жіночі святкування (Шабат, Рош Ходеш, Міжнародний Жіночий Седер, Глобальний Шавуот тощо).
  • “Першоджерела українською”
  • «Повернення Тори додому». Ми повертаємо втрачені під час Другої Світової війни Сувоїв Тори до єврейських громад у різних містах України. Ми щасливі здійснювати цю місію, адже Тора не повинна просто бути, вона має жити!
  • «Взаємовпливи української та їдишу“. Рубрика має на меті продемонструвати мовну та культурну близькість на прикладі лексики та фольклору – пісень, жартів, приказок. Ви дізнаєтеся походження таких слів як “рейвах”, “пасха”, “ґешефт”, “небога” і навіть “дітлахи”. Послухаєте традиційні хасидські пісні, які до сьогодні виконуються виключно українською. І головне зрозумієте, чому ці дві мови є такими близькими.

Кожна наша справа ґрунтується на важливих єврейських цінностях – «Тікун Олам» (перетворення світу), «Дугма Ішіт» (почни з себе), і «ЛаДор ВаДор» (з покоління в покоління).

Проєкти

Взаємовпливи української та їдишу

Святкування у громадах

Неформальна єврейська освіта

Повернення Тори додому