Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

«Багато людей запитують: «Навіщо в наш час потрібно знати ПК?» Якщо Ви вважаєте себе прогресивною людиною, яка йде в ногу з часом, то Ви просто зобов’язані володіти знаннями про персональні комп’ютери (ПК) та їх використання хоча б на базовому рівні. Ці знання будуть невід’ємною частиною Вашого життя!»
Яна Баранова, координаторка і викладачка курсів ОРТ-Кешернет

Ми продовжуємо знайомити Вас з нашими комп’ютерними центрами ОРТ-КешерНет* і цього разу розповідаємо про комп’ютерний центр в Хмельницькому.

*Минулого разу ми розповідали про комп’ютерний центр у Луцьку. Дізнатися більше про нього Ви можете в статті за посиланням – Знайомтесь, наш комп’ютерний центр ОРТ-КешерНет у Луцьку!

Комп’ютерні курси, які пропонує центр

Комп’ютерний центр в Хмельницькому діє вже багато років на базі Хмельницького БФ «Хесед Бешт». За ці роки в ньому навчилося 5700 чоловік! Жінки і чоловіки, дорослі і діти, молоді люди і люди старшого віку навчилися комп’ютерної грамотності!

Зараз координаторкою і викладачкою центру є наша активістка, випускниця лідерської програми – Яна Баранова:

«Наші курси дозволять Вам швидко опанувати роботу з персональним комп’ютером, навчитися працювати з потрібними програмами або ж просто вдосконалити свої знання. Кожен отримає багато цікавої і важливої інформації, а практичні заняття міцно закріплять Ваші знання!»

Які є курси?

У КЦ в Хмельницькому проходять комп’ютерні курси за різними напрямками:

  • Вивчення офісних програм: MS Word, MS Excel, Power Point.
  • Запис файлів на різні носії інформації.
  • Інтернет. Електронна пошта. Соціальні мережі.
Для кого розраховані курси?

Комп’ютерні курси ОРТ-Кешернет в Хмельницькому може відвідувати будь-яка людина незалежно від віку, освіти і соціального статусу. У центрі є як молодіжні групи, так і групи для старших. Також є групи для різних рівнів. Ви можете навчитися комп’ютерної грамотності з нуля або ж просто підвищити свої знання та вміння.

Коли та як проходить навчання?

Навчання проходить індивідуально або в групі до 5 чоловік. Заняття триває годину-дві у вівторок і четвер, в середу і п’ятницю – індивідуальні консультації або різні тренінги. Графік занять – за домовленістю з клієнтом.

Історії успіху випускниць центру

А тепер пропонуємо Вам кілька відгуків випускниць центру, які діляться особистими історіями і розповідають як комп’ютерні вміння змінили їхнє життя! Історії публікуємо анонімно.

Комп’ютерні вміння як необхідна навичка для пошуку роботи

«Якось, розговорившись з подругою, вона мені запропонувала роботу менеджера з персоналу в декількох великих компаніях. Пропозиція мені відразу ж сподобалася, але зупиняло тільки знання ПК, яке там було обов’язковим.
І ось, відкривши одного разу оголошення, я побачила пропозицію навчання комп’ютерним навичкам в Центрі «ОРТ-КешерНет». Коли я прийшла, мене відразу ж прийняли, і ми почали навчання.
Після проходження тестового завдання, мене прийняли на роботу. Я дуже щаслива!
Тепер мені не страшні комп’ютерні програми, і навіть, якщо знову буду в чомусь сумніватися, я завжди можу звернутися до адміністратора комп’ютерних курсів і отримати будь-яку консультацію.
Велике спасибі «ОРТ – Кешернет» за навчання, яке принесло як моральну, так і матеріальну винагороду!»

Комп’ютерні навички для кар’єрного зростання і збільшення доходу

«Особисто я прийшла в липні на курси комп’ютерної грамотності, щоб підвищити свої знання саме в сучасних технологіях. Я працюю менеджером в будівельній компанії і для нас дуже важливо мати постійний контакт з клієнтами і доступ до баз даних.
На курсах я відкрила для себе багато нового в елементарних правилах набору тексту, дізналася про правила пошуку і побачила, як їх застосовувати. Крім того, я взяла участь в різних тренінгах, і побувала навіть на Форумі економічного розвитку міста.
Зробивши свій перший місячний звіт в програмі Microsoft Excel, і подавши його своєму директору, він дуже здивувався, і потім, як виявилося, його здивування добре відобразилося на моїй зарплаті в кінці місяця. Хочу висловити величезне спасибі за таку можливість – збільшити мій дохід!»

Комп’ютерні курси для самоосвіти

«Скоро закінчитися навчальний рік, а це означає, що настав час здійснити або переглянути свої плани на майбутнє. Ось і першим моїм кроком стало рішення записатися на курси ОРТ – КешерНет. Про них чула дуже багато, оскільки моя мама з подругами їх вже закінчила, але продовжує брати активну участь у різних заходах.
Курси мені дуже сподобалися так, як тут проходять заняття в міні-групах по 5 чоловік (кожному окремий комп’ютер) – це зручно для спілкування викладача і слухача, якісного засвоюєння необхідного матеріалу, більше часу і уваги приділяється кожному. У навчальному центрі створені всі зручності для ефективного навчання, хороша атмосфера, постійні нові освітні тренінги. Всім раджу сюди приходити і навчатися, дізнаватися багато нового, заводити нові знайомства!»

Комп’ютерні вміння для роботи мрії

«Завдяки курсам ОРТ-КешерНет, я кардинально змінила свою професію, і зробила величезний крок до своїх цілей.
У свої 30 років, я працювала в місцевій газеті. В мої обов’язки входило: розкладати і готувати газети на видачу. Але завжди мріяла працювати в красивому офісі, приходити на роботу красиво одягненою, а не в кросівках і не на складі, де дуже холодно і незатишно.
Одного разу, подруга моєї мами запропонувала мені піти до неї на роботу (на фабрику дитячого одягу), оскільки їм не вистачало адміністратора в великий магазин при фабриці, де тепло і затишно, а найголовніше – там є кар’єрний ріст. Але там була умова: добре знати комп’ютер і офісні програми. Вони у мене дуже кульгали. Пошукавши комп’ютерні курси в нашому місті, я прийшла в наш центр КЦ.
Прийшла я на курси з початковим рівнем знань комп’ютерних програм, але, за допомогою викладача, професіонала в своїй справі, мої навички виразно вдосконалилися. І тепер, працюючи в дружній команді, я з упевненістю можу сказати, що курси ОРТ-Кешернет – це чудовий старт для тих, хто хоче змінити себе і своє ставлення до поняття “робота”, а також почати кар’єру в інших сферах. Рекомендую. Спасибі Вам!»

Запрошуємо всіх бажаючих!

«Існує дуже велика кількість причин чому людина повинна знати комп’ютер в наш час, але все-таки головною і найважливішою причиною є те, що ці знання просто необхідні для працевлаштування.
У сучасному 21 столітті залишилося дуже мало видів професій, де не є обов’язковим використання комп’ютера. І такі професії, як правило, не є перспективними. Але якщо Ви хочете мати гарну, престижну роботу і працювати в найкращих бізнес-структурах, Ви зобов’язані забезпечити себе всіма необхідними навичками володіння комп’ютером.
Додавши володіння комп’ютером як пунктик в Ваше резюме, Ви отримаєте величезну перевагу перед своїми конкурентами на посаду своєї мрії. Компьютер стане Вашим незамінним помічником, а знання, які Ви отримаєте під час навчання, оцінять на будь-якій роботі!» – звертається Яна Баранова, адміністраторка і викладачка комп’ютерного центру в Хмельницькому, до всіх бажаючих оволодіти вміннями комп’ютерної грамотності!

Записатися на курс від КЦ ОРТ-Кешернет можна за номером +380 67 948 68 46 або у нас на сайті, залишивши заявку.

Ми за те, щоб комп’ютер став Вашим персональним помічником на шляху до успіху!
Чекаємо на Вас!

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок