Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

«Навчання комп’ютерної грамотності є необхідним для будь-якої людини»
Олена Помазун, адміністраторка КЦ ОРТ-КешерНет у Луцьку

Яке вміння «маст хев» для сучасної жінки, якщо вона хоче досягнути успіху у кар’єрі? Не потрібно довго думати, щоб з впевненістю відповісти – комп’ютерна грамотність та вміння користуватись сучасними технологіями!

Саме тому Проект Кешер спільно із Всесвітнім ОРТом та партнерами у містах різних країн відкривають комп’ютерні центри ОРТ-КешерНет, пропонуючи професійні ІТ-курси!

В Україні функціонує чотири таких центри, деякі із них працюють вже більше 15 років та випустили більше 10 тисяч жінок!

Прийшов час познайомити Вас із кожним таким центром та розповісти цікаві факти про них. І розпочнемо ми із комп’ютерного центру ОРТ-КешерНет у м. Луцьк.

Цікаве про комп’ютерний центр у Луцьку
  • Відкриття центру при Волинській релігійній громаді прогресивного іудаїзму відбулося 1 вересня 2002 року, завдяки Всеукраїнській жіночої єврейської організації «Проект Кешер» та Всесвітній організації ОРТ.
  • З дня відкриття центру комп’ютерні курси ОРТ-КешерНет закінчило близько 6000 людей, серед яких є як жінки, так і чоловіки різного віку. Усі вони успішно опанували комп’ютерні технології та стали впевненими користувачами комп’ютеру. Багато слухачів та слухачок відзначили, що зберегли своє робоче місце або знайшли роботу за фахом, покращивши своє свої знання та матеріальне становище:

«Мені дуже був потрібен комп’ютер для роботи і тому я пішла на ці курси. Після їх закінчення я активно використовую його щодня. І я вже сьогодні я відчуваю наскільки легше мені стало працювати і виконувати деякі завдання. Тепер не потрібно просити доньку у чомусь розібратись. Я це все роблю сама. До речі, на роботі мене стали більше цінувати!» – Ольга, слухачка курсу «Комп’ютерна грамотність»

  • Слухачі центру, 80 відсотків із яких – жінки, також мають можливість долучатися до міжнародних та всеукраїнських акції Проекту Кешер. Так, для них проводилися тренінги, які стосуються тем збереження жіночого здоров’я та профілактики захворювань. Також жінки центру брали участь у кампаніях «16 днів проти гендерного насильства у ставленні до дівчат та жінок», «Тиждень толерантності» тощо.

Комп’ютерні курси, які пропонує центр

У комп’ютерному центрі ОРТ-КешерНет у Луцьку здійснюють підготовку та перепідготовку жінок, а також всіх бажаючих жителів міста і регіону для професійної діяльності з використанням нових інформаційних технологій.

Також у комп’ютерному класі є дитячі групи, у яких проводиться навчання для дітей та підлітків шкільного віку.

У цілому на сьогодні затребувані такі курси:

– Комп’ютерна грамотність

– Комп’ютерна грамотність для дітей

– Текстовий процесор MS Word

– Робота в MS Excel

– Робота в мережі Інтернет

– Бухгалтерський облік

– Система обробки растрових графічних зображень

– Система обробки векторних графічних зображень

– Комп’ютер для життя

Запрошуємо усіх бажаючих!

«Зараз комп’ютер є практично в кожній родині, а от користуватися ним, хоча б на рівні користувача, може не кожен. Навчання комп’ютерної грамотності є необхідним для будь-якої людини. Елементарні знання зараз настільки необхідні, як уміння читати і писати. Якщо хочете навчитися працювати за комп’ютером або розширити свої знання, то рекомендуємо пройти комп’ютерні курси в комп’ютерному центрі ОРТ-Кешернет» – звертається Олена Помазун, адміністраторка комп’ютерного центру у Луцьку, до усіх бажаючих оволодіти вміннями комп’ютерної грамотності!

Записатися на курс від КЦ ОРТ-КешерНет можна за телефоном +380 97 496 28 51 або у нас на сайті, надіславши заявку.

Ми за те, щоб комп’ютер став Вашим персональним помічником на шляху до успіху!
Чекаємо на Вас!

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок