Телефони

Всім відомо, що жінки можуть досягати чималих вершин завдяки власним зусиллям. Професіоналізм та необхідні якості жінки-лідерки дозволяють руйнувати гендерні стереотипи про нездатність жінки ефективно управляти. Так, близько 60-70 % громадських центрів єврейських організацій очолюються жінками. У цьому ключі важливо мотивувати та навчати жінок на розкриття свого потенціалу.

Яка подія відбулась?

Саме тому 15 грудня регіональна представниця Проекту Кешер в Україні Сара Штерна провела в Одесі семінар «Лідерство. Секрет успіху. Що може жінка». Захід пройшов в партнерстві з Релігійної Громадою Прогресивного іудаїзму «Шірат ха-Ям».

У організовувати та проводити зустріч допомагали Наталя Дубровська та Алевтина Коломієць (Одеса), Ірина Гладка та Олена Клюєва (Херсон), учасниці тренінгової програми «Жіноче єврейське лідерство». Одеситки Наталя і Алевтина зарядили учасниць позитивними емоціями в ході сесії «Давайте познайомимося!».

Ірина Гладка і Олена Клюєва (Херсон) ділилися своїм досвідом під час сесії «Лідерство. Секрети успіху». Ведучі говорили з жінками про традиції і про те, що в сьогоднішньому світі кожна має можливість залишити свій неповторний слід. Учасниці семінару ділилися своїм досвідом роботи в проектах.

Оскільки зустріч проходила за тиждень до свята Ханука, Олена Клюєва побудувала свою сесію «Роль жінок в історії Хануки. Свічка рівності» за методичними матеріалами, розробленими «Проект Кешер». Учасниці обговорювали питання жіночого лідерства та відповідальності жінок.

Регіональна представниця Проекту Кешер в Україні, Сара Штерна провела презентацію діяльності організації, на якій були представлені всі напрямки і діючі проекти та програми. Особливо відзначила ті проекти, які діють на сьогодні в Одесі: проект «Правда про жіноче здоров’я», проект «Жіноче єврейське лідерство» і проект «Повернення Тори додому», в межах якого одеська Релігійна Громада Прогресивного іудаїзму «Шірат ха-Ям» отримала Сувій Тори від Проекту Кешер.

Що говорять учасниці?

 «Проект Кешер дає можливість жінці подивитися на себе зі сторони. Я набула впевненості в собі»

«Зустріч Проекту Кешер вдихнула свіже повітря в усі сфери мого життя. Хочеться вчитися і хочеться рухатися далі!»

«Я усвідомила, що окрім ролі дружини і мами, є ще інші ролі, в яких я можу бути успішною»

«Величезне спасибі за можливість доторкнутися до дивовижного світу жінки. Тільки з Проектом Кешер, і тільки вперед»

Проект Кешер – це унікальна організація, де кожна жінка має можливість проявити себе через реалізацію проектів і свою проактивну позицію, реалізувати свої найсміливіші амбіції і залишити слід в історії жіночого єврейського лідерства.

«Жіноче лідерство»: допомагаємо розкрити потенціал кожної із нас

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання