Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Волонтерство, лідерство, єврейські цінності та традиції – такі ключові ідеї нових тренінгів Проекту Кешер «Вмотивоване єврейське волонтерство – нові підходи», які ми проводимо у різних містах України для розвитку жіночого активу єврейських громад.

Тренінги проходять за підтримки Голландського єврейського гуманітарного фонду.

Саме такі тренінги пройшли 23 лютого у Сумах та Запоріжжі, об’єднавши більше 20 активних жінок у кожному місті. Учасниці таких тренінгів мали змогу проаналізувати свої лідерські якості та мотиви волонтерства, попрацювати із єврейськими текстами, поговорити про цінності Тікун Олам і Дугма Ішіт та інше. Давайте коротко розглянемо як пройшли тренінги у кожному із міст.

Тренінг у Сумах

Тренінг у Сумах пройшов в партнерстві з Сумським Хеседом «Хаїм». Провели його представниці Проекту Кешер – Тетяна Войталюк та Олена Кальницька.  

У ході цього тренінгу були виявлені потреби в напрямках діяльності для громади і потенціал кожної учасниці, намічені пріоритети, розроблена логістика для здійснення найближчих заходів. Близько десяти учасниць виявили бажання увійти в координаційний центр, який буде організовувати і направляти всю подальшу роботу за проектом в місті.

 «Найважливіше для мене – це робота для членів нашої громади. Тому, коли я почула про можливість участі в проекті, відразу ж визначилася з тим, що нам це треба. Від об’єднання потенціалу наших організацій люди тільки виграють. А це – головне!» – зазначила директорка Хеседу Єлизавета Шерстюк.

Своїми враженнями поділилася й координаторка громадських програм Тетяна Мирська:

«Цікаво і корисно було побачити давно знайомих людей з іншого ракурсу, в неформальній і незвичайній обстановці. Зародилися плани на спільні заходи. До координаційної ради увійшли ініціативні та енергійні жінки. Будемо працювати!»

Учасниці зустрічі залишили слова подяки за можливості пізнавального спілкування та наданих можливостей:

«Було дуже пізнавально. Запропоновані організаторами зустрічі та проекти відкривають нові можливості для жінок нашої громади. Тренінг благотворно вплинув на згуртування нас в одну команду, було висловлено так багато нових ідей!» – Тетяна, учасниця тренінгу.

Тренінг у Запоріжжі

Тренінг в Запоріжжі пройшов в партнерстві з ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій». Провели його представниці Проекту Кешер – Міхаль Загорська та Сара Штерна.

У ході цього тренінгу учасниці виконували багато практичних вправ, які були націлені на координування своїх дій і вміння взаємодіяти. Робота з метафоричними картами допомогла учасницям заглянути всередину себе і знайти власні ресурси для досягнення кращих результатів.

Також під час цього заходу був представлений активісткою Валентиною Дильовою молодіжний проект «Women Art Challenger» – «Жіноча сторона медалі». 7 історій про дівчат в «чоловічих» видах спорту викликали зацікавлення та жваве обговорення учасницями тренінгу.

Загалом, учасниці тренінгу відчули командну роботу, відзначили отриманий досвід для роботи з членами своїх організацій та поділилися своїми враженнями:

 «Завдяки цікавим ситуаціям на тренінгу я змогла зрозуміти, як використовувати мотивацію і свої ресурси для досягнення успіху. Змогла зрозуміти, чого мені не вистачає для досягнення мети, і тепер я з упевненістю до неї буду йти!» – Яна, учасниця тренінгу

«Тренінг допоміг зрозуміти, чи є в мені лідерські якості. З’явилася впевненість в своїх силах. Тепер знаю, як правильно ставити мету, як мотивувати себе і оточуючих на дію. Обираю рух вперед!» – Євгенія, учасниця тренінгу

Таким чином, тренінги «Вмотивоване єврейське волонтерство – нові підходи» дали жінкам єврейських громад новий імпульс для роботи у своїх групах та вмотивували розкривати свої лідерські якості і діяти для перетворення себе та світу на краще.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок