Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

«Дочки-Матері – це може бути дуже сильний союз або, навпаки, конкурентне середовище. Сьогодні разом з дочкою Анною були на вебінарі “Доньки-Матері” єврейського Проекту Кешер. Дякую за унікальний досвід, який дав карантин!»   такий відгук залишили Тетяна та Анна, мама та донька, учасниці нашого вебінару проекту «ЛаДор ВаДор: сила поколінь», який пройшов 26 березня на платформі Zoom.

Жінки мали бути учасницями нашого Шаббатону «Мами-доньки» в Одесі (13-15 березня) та через об’єктивні причини ця подія не відбулася. Проте карантин та сучасні технології відкрили для нас іншу можливість – розпочати цикл навчальних вебінарів для мам та доньок.

Як показав досвід першого вебінару, який об’єднав 8 пар мам та доньок, – підтримка один одного та зв’язок важливі навіть на відстані! У цей непростий час учасницям було приємно не просто «переключитись», але й познайомитись із мамами та доньками із різних міст України, обмінятись емоціями, переживаннями та ще й дізнатись багато корисної інформації.

Ми отримали хороші відгуки від учасниць і від цього нам ще радісніше робити для них подібні зустрічі, щоб зв’язок мами-доньки став сильним союзом, а не конкурентним середовищем!

Від тепер один раз в місяць для мам та доньок-підлітків ми будемо проводити онлайн-зустрічі із залученням спеціалістів у певних галузях знання. Якщо Ви – мама чи бабуся доньки-підліка, Ви також можете долучатися до таких вебінарів! Стежте за нашими анонсами на сайті та у соціальних мережах!

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок