Телефони

“Спасибі Проекту Кешер за можливість навчатися методики форум-театру!
Це потужний інструмент в дослідженні та вирішенні соціальних проблем і конфліктів!”
Наталія Потапенко (учасниця проекту «Єдиний простір»)

ПОДІЯ: З 29 березня по 31 березня, в межах проекту «Єдиний простір», в містах Харкові, Мелітополі та Кропивницькому пройшли перші координаційні ради і перші тренінги з форум-театру

УЧАСНИЦІ: активістки жіночих груп і общин м. Харкова, Мелітополя, Кропивницького

ГОЛОВНЕ: Основними темами для обговорень в жіночих групах стали:

  • методика форум-театру;
  • склад акторської трупи;
  • вибір фассилітатора;
  • календар перших репетицій.

Ключовою подією стало успішне проведення учасницями попереднього семінару в Харкові по форум-театру першого тренінгу для майбутніх актрис форум-театру в м. Кропивницькому. Так, Наталія Потапенко, учасниця тренінгу та активістка проекту «Єдиний простір», зазначила:

“Сьогодні моя улюблена група «дівчат золотого віку» з активною життєвою позицією, з організації «Kropyvnytsky volunteer community», познайомилися з методикою форум-театру. Це був не просто тренінг! Це був феєрверк творчих здібностей, креативу і нових ідей для вирішення актуальних соціальних проблем! Я ще раз зрозуміла, яка я щасливиця і як мені щастить на чудових людей! Людей, що не ниють, що все погано, а беруть на себе відповідальність і щось роблять для інших, для своєї громади, для свого міста, для своєї країни! Спасибі Проекту Кешер за можливість навчатися методики форум-театру! Це потужний інструмент в дослідженні та вирішенні соціальних проблем і конфліктів!”

РЕЗУЛЬТАТИ: У результаті, учасниці проекту «Єдиний простір» дізналися багато корисної інформації про різні аспекти організації і проведення семінарів за методикою форум-театру, а також зуміли практично застосувати отримані знання та самостійно провести семінар за цією методикою.

“Мене завжди дуже тішить те, коли учасниці проекту «Єдиний простір», ініційованого Проектом Кешер, не просто повертаються додому з отриманими знаннями, а й активно діляться ними вдома! Дякую групі Кропивницького за відкритість!” – поділилася Валентина Дильова, координаторка проекту «Єдиний простір».

У 2019 р. проект «Єдиний простір» реалізується за підтримки Dutch Jewish Humanitarian Fund (Голландського єврейського гуманітарного фонду).

Ви також маєте можливість приєднатися до проекту “Єдиний простір” та взяти участь у подібних цікавих заходах!

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання