Телефони

Яку подію ми завжди чекаємо з нетерпінням, очікуючи від неї море емоцій і вражень? Звичайно ж, День єврейської жінки! І в цей раз таке «свято жінок» відбулося 1 березня у Харкові.

День Єврейської Жінки – платформа, яка об’єднує професіоналів в різних напрямках єврейського життя. Протягом заходу проходять безліч лекцій, тренінгів та майстер-класів, присвячених головній темі – «єврейська жінка».

Ініціатива Проекту Кешер про проведення Дня єврейської жінки третій рік поспіль здійснюється в Харкові . Цьогорічне свято було організовано та проведено в партнерстві з Єврейським культурним центром «Бейт Дан» за підтримки Американського розподільчого комітету «Джоінт». Співорганізаторами виступили більше 10 єврейських організацій Харкова, а також Сум та Полтави.

Спікерками та ведучими майстер-класів стали жінки єврейських громад, серед яких і наші активістки: Олена Бондаренко, Анна Жукова, Юлана Вальшонок, Яна Левинська, Лариса Польська, а також партнерки – Інна Мадіна-Шадріна та Тетяна Ісаєва. Вони, на волонтерських засадах, порадували близько 200 гостей майстер-класами, заняттями, творчими майстернями, тренінгами на різні теми: починаючи від питань єврейської освіти та місця жінки в єврейській традиції, закінчуючи темами жіночого здоров’я та особистісного зростання. А робота дитячого майданчика від Хеседу «Шааре Тіква» дозволила батькам цілком поринути в процес навчання.

Перерви між майстер-класами були заповнені персональною фотовиставкою Галини Жучкової «Сімейні історії» і виставкою фоторобіт «Жіноча сторона медалі», виконаною молодими активістками Проекту Кешер з міста Запоріжжя.

Загалом, на святі було організовано та проведено більше 15 культурно-освітніх заходів. Гості та учасники/ці свята мали змогу почути відповіді на хвилюючі запитання від коучів, психологів, лідерів думок, познайомитися з жінками-лідерками та талановитими особистостями, а також отримати масу позитивних емоцій. Це підтверджують й позитивні відгуки учасниць Дня єврейської жінки в Харкові:

«Такі заходи – це свято, що надає впевненості і сил, що дає знання і можливості до подальших дій!» – Ольга.

«Для мене дуже цінно брати участь в таких заходах в якості спікерки. Тут я вчу і вчуся, знайомлюся з новими людьми і обмінююся досвідом. Спасибі вам, що організовуєте це дивовижне свято щороку. Налаштована до таких зустрічей і далі!» – Анна.

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання