Важливi проєкти
Телефони

На цьогорічному святкуванні 30-літнього ювілею Проекту Кешер, що відбуватиметься 9 квітня у Нью-Йорку, однією із основних спікерок стане відома американська громадська активістка Моніка Левінські.

Власна історія Моніки Левінські

Моніка Левінські стала відомою наприкінці ХХ століття через скандал навколо її роману із Білом Клінтоном. Жінка довго мовчала та тільки вибачалась за все, що сталось. Та пройшло декілька років і вона заговорила, минулий досвід підштовхнув Левінські захищати жіночі права.

Картинки по запросу моника левински

Тепер Моніка Левінські – відома соціальна активістка та спікерка, яка вважає себе жертвою булінгу (знущання, цькування) та закликає боротися із ним. Сьогодні авторитетні інтернет-видання переповнені ЇЇ мотивуючими цитатами та промовами, що стосуються становища жінок у світі:

“Впродовж всієї історії жінок переслідували і замовчували. Зараз наш час розповісти свої власні історії

Антибулінгова діяльність

Як ми вже зазначали, Моніка Левінські займається активною антибулінговою діяльністю. Так, вона вдало використовує власну славу, щоб стати надійним представником проти залякування і сорому:

“Чим більше людей наважаться публічно говорити про свій досвід та побоювання, тим простіше буде вирішувати це питання. Таким чином, все більша кількість людей буде ділитися переживаннями, пов’язаними із булінгом, а не буде тихо терпіти“

Моніка виступає ініціаторкою створення та підтримки різноманітних акцій-протестів проти різних форм булінгу (#DefyTheName, #MeToo та #TimesUp). Такі кампанії підтримують всесвітню боротьбу із різними формами насильства як щодо до дітей, так і у відношенні до жінок та сприяють просуванню жіночих прав у світі. 

Картинки по запросу буллинг женщина насилие

Спільна боротьба із табу на соромом

Активістки Проекту Кешер також знайомі із проблемою булінгу. Ми чуємо репортажі з регіонів, в яких працюємо про те, що булінг є серйозною проблемою, яка торкається дітей, підлітків і навіть дорослих жінок. Ми чуємо повідомлення про самогубства молодих жінок, жертв буллінгу, які були присоромлені через це. Слід розуміти, що такі процеси є частиною інтенсивного табу і сорому, що оточує жіночі тіла і сексуальність.

Так, Влада Недак, директорка програм Проекту Кешер, зазначає:

Жінки придушуються соромом. Обговорюючи наші періоди, рак молочної залози, післяпологові розлади чи гендерне насильство. Ми повинні «заговорити», якщо збираємося вносити зміни“

Спільне «пробудження» й звільнення від такого сорому та боротьба за власні права – основна місія наших активісток. До цього закликає й Моніка Левінські:

“Один із найбільш надихаючих аспектів цього потужного руху – безліч жінок підтримують одна одну. Кількісна сила трансформується в голос громадськості, який звучить все голосніше“

Проект Кешер і Моніка Левінські

Такі заклики всеціло співпадають із діяльністю активісток Проекту Кешер. Наші активістки проходять спеціальні тренінги та отримують шанс здолати накладені табу та бар’єри, говорячи про рак молочної залози, булінг, сексуальне насильство, домашнє насильство та психічні захворювання від імені найбільш вразливих груп населення.

Похожее изображениеТому не дивно, що відповідь спільноти Проекту Кешер на майбутній виступ Левінські на святкуванні була теплою. Багато наших прихильників вважають, що історія Моніки є особливо важливою у сучасному суспільстві.

Як результат, Моніка Левінскі отримає нагороду Kol Isha від Проекту Кешер за свою активність проти булінгу, і ми вважаємо, що ми є першою єврейською жіночою організацією, яка відзначить її потужну роботу.

З нетерпінням чекаємо на підтримку дуже чудової роботи Моніки Левінські наступного місяця на святкуванні.

А на завершення підкріплюємо все вище написане ще однією влучною та мотивуючою цитатою із доповіді Левінські у Литві:

 “Я закликаю оточуючих не стояти і не спостерігати пасивно, а діяти. Дійте, повідомляйте. Якщо жертва так чи інакше відчуває вашу підтримку, це вже буде крок вперед, позитивна зміна”

 

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок