Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

“У пеклі є спеціальне місце для жінок, які не допомагають іншим жінкам”
Мадлен Олбрайт

Ми наближаємось до основного щорічного заходу Всесвітньої організації «Проект Кешер», який цього року стане тридцятим, ювілейним, і це – святкування розширення жіночих прав та можливостей, лідерства та змін, що відбудеться 9 квітня у Нью-Йорку.

ProjectKesher18_WebBanner (3).png

Захід об’єднає активісток Проекту Кешер із всього світу: проактивні єврейські жінки, лідерки програм, керівниці представництв Проекту Кешер в Україні, Ізраїлю та Росії, меценати та спонсори, рада директорів та давні друзі проекту. Усі вони зустрінуться разом, щоб вкотре показати силу жіночої єдності та обмінятися досвідом.

Також у межах заходу відбудеться відзначення та вшановування окремих жінок-лідерок, діяльність яких у повній мірі спрямована на покращення становища жінок у цілому світі. І цього року це такі жінки:

 

Барбара Глікстейн – колишня голова ради директорів Проекту Кешер, соціальна медична сестра віщої категорії, медіа-мейкер і феміністська єврейська глобальна активістка. Барбара вже більше, ніж 20 років плідно працює над питаннями розширення прав та можливостей жінок. Завдяки її допомозі та діяльності реалізована велика кількість програм Проекту Кешер у різних країнах світу.

 

 

 

Моніка Левінські – громадська активістка, глобальна громадська спікерка, редакторка доповідей Vanity Fair і захисниця, що займається антибулінговою адвокацією. Моніка веде активну діяльність проти кібер-залякувань та є активною учасницею всесвітніх рухів #MeToo та #TimesUp. Детальніше про її діяльність можна дізнатися тут.

Активістки Проекту Кешер в Україні також приймуть участь у цьому ювілейному заході. Так, директорка програм Проекту Кешер, жіноча правозахисниця Влада Недак отримала честь представляти на нагородженні Барбару Глікстейн. Сама Влада зазначає:

“Це велика честь для мене представляти жінку, в якої я навчалась, яка мене надихає і діяльність якої має такий значний вплив на покращення становища жінки у цілому світі”

Таким чином, уже впродовж 30 років наші активістки займаються важливою просвітницькою та волонтерською діяльністю, вірячи у силу жіночої єдності та особливу місію кожної жінки. І цей захід дасть змогу ще раз це підтвердити.

Слідкуйте за нашими новинами.
Ми обов’язково розповімо Вам про святкування ювілею та поділимося яскравими фото!

Проект Кешер – сила жіночої єдності!

 

 

 

 

 

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок