Важливi проєкти
Телефони

Розвиток технологій та виробництва в усьому світі невід’ємно пов’язаний зі шкодою екології. Україна не є винятком, стан навколишнього середовища у багатьох регіонах нашої країни викликає значне занепокоєння.

Захист навколишнього середовища історично завжди був важливим для єврейської спільноти. Саме тому всеукраїнська жіноча громадська організація «Проект Кешер в Україні» ініціювала запуск проєкту «Дихай. Дій. Ділись» у м. Кривий Ріг.

В межах проєкту на сайті інформаційної агенції https://1kr.ua/ будуть виходити «еко-новини» та тематичні публікації, планується запуск інформаційних відео, а також еко-флешмобів у соцмережах. У майбутньому ми плануємо запуск подібних проєктів і в інших регіонах України.

Ми прагнемо не просто інформувати мешканців Кривого Рогу про актуальні екологічні проблеми регіону, але також пояснити, як саме кожен з нас може впливати на екологічну ситуацію. Завдяки публічному розголосу ми також сподіваємось вплинути на місцеві органи влади задля зміни поточної ситуації.

 

Цей проєкт виконується в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання