Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

“Ми робимо все можливе, щоб кожна жінка будь-якого віку знала про те,
що відбувається з нею і її організмом на різних етапах життя”
Марина Константинова, керівниця програми «Жіноче здоров’я»

ПОДІЯ: 3 лютого в Києві відбувався Ярмарок волонтерської діяльності, що об’єднав 85 активістів і партнерів Проекту Кешер з 22 міст України. Однією з ключових була тема збереження жіночого здоров’я, як частина всеукраїнського проекту «Правда про жіноче здоров’я».

Детальніше про проект можна прочитати тут – «Правда про жіноче здоров’я»

ТРЕНЕРИ: Марина Константинова – керівниця програми «Жіноче здоров’я»; Наталія Силіна – кандидат медичних наук, гінеколог-ендокринолог вищої категорії, засновниця освітнього проекту для жінок Dr.Silina Школа жіночого здоров’я. член Європейського товариства гінекологів-ендокринологів, член Європейського товариства репродуктологів та ембріологів, засновниця освітнього проекту для жінок Dr.Silina Школа жіночого здоров’я; Марина Медведєва – психолог-консультант, музичний терапевт; Віта Ружацька – лікар-кардіолог, аспірант кафедри внутрішньої медицини Вінницького Національного медичного Університету.

ЗАХОДИ:

  • Теоретичний блок провела Марина Константинова, яка розпочала дискусію про те, чи потрібно знати дівчатам і жінкам про своє тіло, фізичне і психологічне здоров’я. Також керівниця розповіла про результати діяльності наших активістів і партнерів, які зробили багато для руйнування суспільних стереотипів щодо жіночого здоров’я.
  • Професійний блок стосувався теми вікових змін у дівчат та жінок упродовж всього життя, який провела Наталія Силіна. Дана тема викликала шквал запитань і жваву дискусію щодо найвідвертіших тем жіночого здоров’я.
  • Практичний блок скадався із двох майстер-класів, які були присвячені питанням збереження здоров’я. Зокрема, на занятті Марини Медведєвої учасниці практикували методи арт-терапії щодо вирішення питань, пов’язаних з емоційним здоров’ям і профілактикою емоційного вигорання. Своєю чергою, на практикумі Віти Ружацької, учасниці обговорювали особливості захворювань серця у жінок, їх вплив на загальний стан здоров’я, а також отримали корисні практичні знання щодо регулювання рівня тиску на різних ключових етапах життя жінки.

РЕЗУЛЬТАТИ:

  • У теоретичній частині спеціалісти довели, що проінформованість щодо різних тем здоров’я – це право кожної жінки. Тому вирішено у подальшому розвивати проект «Правда про жіноче здоров’я» у різних містах України для здійснення цієї місії.
  • Професійна частина дала можливість побачити важливість отримання правдивої та зрозумілої для сприйняття інформації від спеціаліста і мотивував учасниць бути в постійному діалозі «лікар-пацієнт». Були вирішено продовжити спілкування активістів Проекту Кешер на вебінарних майданчиках з доктором Наталією Силіною.
  • Під час практичної частини учасниці отримали корисну інформацію для формування навичок збереження свого жіночого здоров’я.

Таким чином, ми отримали важливий для розвитку програми «Жіноче здоров’я» зворотний зв’язок з учасницями Ярмарку, які підкреслили високий професіоналізм експертів, і конкретні практичні навички, які допоможуть їм в особистій та суспільній сферах!

Слідкуйте за нашими наступними заходами у розділі «Анонси»

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок