Телефони

 “Тренінг дав мені поштовх до змін. Тепер переходжу від слів до справи. Величезне бажання бути
корисною громаді і робити конкретні і потрібні справи”
Світлана (учасниця тренінгу, м. Львів)

ПОДІЯ: 17 березня у м. Львів відбулася зустріч активісток Проекту Кешер Західного регіону України, у рамках якої проводився лідерський тренінг

ТЕМА: Жіноче єврейське лідерство: волонтерство та мотивація. Ставимо правильно цілі

УЧАСНИЦІ: активістки та волонтери Проекту Кешер із міст Західної України (Львів, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький), а також волонтери львівських єврейських організацій

ТРЕНЕРИ: Анна Шпунт – волонтерка, представниця Молодіжного руху Проекту Кешер у м. Львів, Тетяна Войталюк – регіональна представниця Проекту Кешер

ПАРТНЕРИ: Благодійний фонд «Хесед Ар’є», який люб’язно надав приміщення для тренінгу

ОБГОВОРЕННЯ: На тренінгу учасниці мали змогу обговорити широке коло питань. Так, обговорення розпочалось із актуального для наших активісток питання – волонтерство. Учасниці, за допомогою спеціальних ігрових методик, мали змогу розкрити сенси їхнього волонтерства та розповісти про особисті мотиватори, які спонукають їх до волонтерської діяльності:

“Просто бачити в житті сенс” – Настя (учасниця тренінгу, м. Львів)

“Зацікавленість в тому, що ти робиш” – Інна (учасниця тренінгу, м. Львів)

Більшість активісток підкреслило, що волонтерство дає їм змогу бути корисними для інших, отримувати нові знання й досвід, а також відчувати співпричетність до зміни світу на краще.

Окрім цього, однією із центральних тем тренінгу була тема особистих цілей. Зокрема, учасниці вчилися правильно ставити цілі за новітньою методикою ДСР (добре сформульований результат), про яку їм розповіла Анна Шпунт.

“Я отримала реальні практичні навички, які зможу застосовувати надалі. Система постановки цілей корисна і виявилася для мене новою. Цей тренінг – чудовий мотиватор для подальших дій у своїй громаді і сприяє особистісному зростанню” – Вікторія, (учасниця тренінгу, м. Львів)

Підсумком тренінгу стала презентація Тетяною Войталюк діючих програм Проекту Кешер. Жінки знайомилися та дізнавалися більше про напрямки, за якими працює наша організація, задавали питання щодо цього та залишали заявки для участі.

Наприкінці зустрічі учасниці мали змогу поговорити про сенс та значення в історії єврейських жінок свята Пурім, а також взяти участь у імпровізованому Пурімшпілі. Під час такої сценки, дівчата та жінки весело вживалися у роль, обмінюючись позитивною енергією та посмішками.

РЕЗУЛЬТАТИ: У результаті, близько 30 єврейських активісток з різних міст Західної України отримали змогу поспілкуватися, обмінятися власними думками та досвідом, ще раз показавши силу жіночої єдності. А об’єднує їх всіх спільна мета – вдосконалення себе та світу.

Ви також маєте можливість приєднатися до подібних цікавих заходів!

Слідкуйте за нашими наступними заходами в розділі «Анонси»

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання