Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

«Істинне знання полягає не в знайомстві з фактами, яке робить людину лише педантом, а у використанні фактів, яке робить його філософом»
Генрі Бокль

Чому це важливо?

Хоч числа й виникли дуже давно, їх актуальність у сучасному світі набуває все більшого значення. Всі сучасні технології пов’язані з цифрами і називаються цифровими, вся інформація і навіть музика зберігається в цифровому форматі. Світ чисел  та цифр дуже загадковий і цікавий. Все, що для нас є загадковим, таємничим і незбагненним, ми називаємо «містикою». Насправді, в юдаїзмі ні в одному джерелі не згадується поняття «містика», всередині всього «містичного» приховані доступні знання Тори. «Таємним знанням» позначають те, що не є очевидним, а для його осягнення необхідно застосувати кмітливість і прикласти серйозні розумові зусилля. Без докладання зусиль ці знання так і залишаться «таємними» і незбагненними, позбавленими раціонального сенсу. Однак той, хто зумів осягнути суть цих знань, не бачить в них ніякої таємниці.

Саме такого розуміння знань навчалися на вебінарі 20 травня більше 20 активісток Форуму представників Проекту Кешер з 13 міст України. Вебінар провели Олена Кальницька і Тетяна Войталюк, а запрошена гостя з Ізраїлю, практикуюча нумерологиня Євгенія Горальник розповіла учасницям більше про цифри, числах та їх значення.

Про що можна було дізнатися?

Під час зустрічі учасниці висловили своє ставлення до цифр, після чого Міхаль Загорська поділилася інформацією про магію чисел в іудаїзмі від 1 до 10.

Також на зустрічі практикуюча нумерологиня Євгенія Горальник презентувала науку нумерологію, яка займається вивченням впливу чисел на наше життя. Учасниці зустрічі були залучені в дискусію з особистої асоціації по відношенню до кожної цифри. Далі жінки мали можливість за запропонованою формулою знайти число свого життєвого шляху. Інтерес розгорявся, стало ясно, як багато цікавого ще попереду. Але це вже тема наступної зустрічі

Під час зустрічі всі бажаючі в подарунок від Євгенії отримали презентацію, в якій позначена формула «Числа життєвого шляху».

Що кажуть учасниці?

«Від себе додам, що числа мають велике значення в юдаїзмі. Кожній літері відповідає числове значення, це означає, що будь-яке слово має свій числовий код. І це не випадково, адже світ творився за допомогою 22 букв, а отже і чисел. Пізнаючи глибинні аспекти Всесвіту, ми заглиблюємося в розумінні самих себе і, таким чином, пізнаємо мудрість Творця!» – Міхаль З.

«Мистецтво нумерології дозволяє нам відкрити таємниці чисел, дізнатися їх магічний сенс, і, можливо, знайти відповіді на питання, які раніше не піддавалися ніяким поясненням…» – Лариса В.

«Для себе зрозуміла, що основний сенс нумерології в тому, що між явищами Всесвіту і людиною зв’язок відбувається за допомогою числових значень і розшифровується математичними діями. Ставлення у багатьох до цього різне, але було дуже цікаво і пізнавально…» – Алла С.

«Для мене в таких зустрічах навіть важлива не тема, а люди і живе спілкування з ними. Ми підтримуємо один одну, обмінюємося інформацією, заряджаємося позитивною енергією – ось, що особисто для мене вартує дорогого. Можливо, тому згадалися слова: «Життя подібне каві в чашці. Іноді солодке, іноді – ні. Але головне в житті не смак кави, а те, з ким ви її п’єте … » – Олена Кальницька, регіональна представниця Проекту Кешер в Україні.

*Захід відбувся в межах проекту «Жіноча сторона карантину», що реалізується у партнерстві з Громадським радіо та за підтримки Уряду Канади в рамках проекту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується «Українським Жіночим Фондом» Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund. Відповідальність за зміст інформації несе ВЖЄО «Проект Кешер». Інформація, що представлена у публікації, не завжди відображає погляди Уряду Канади в УЖФ.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок