Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

«Не даремно знанням марним
Свій дух дрімотний ми тривожимо?
У тих, хто заглядає в безодню,
Вона заглядає теж … »
І. Губерман

Чому це важливо?

Оскільки ситуація, що склалася сьогодні, стосується здоров’я, виникає почуття, що потрібно постійно моніторити новини або перевіряти оновлення френдстрічку в різних соцмережах. А це запускає занепокоєння і тривогу.

Тому 6 травня, на вимогу керівниці жіночої групи Сум Тетяни Мирської, Олена Кальницька провела для 12 представниць жіночої групи заняття на тему «Допоможи собі сама: як впоратися з занепокоєнням і тривогою в умовах глобальної невизначеності». Також на зустрічі була присутня наша регіональна представниця Тетяна Войталюк.

Про що можна було дізнатися?
  • В умовах пандемії ми всі опинилися в замкнутому просторі при відсутності достовірної інформації про те, що відбувається. Інформації багато, але вона вся суперечлива. Тривога – нормальне почуття в ненормальній обстановці. Це занепокоєння тим, чому не знаходиш пояснення.
  • Як розділити реальне і гіпотетичне занепокоєння – практичні рекомендації та приклади їх втілення.
  • Виконання вправи «Тіло і відчуття»
  • Всі учасниці тренінгу отримали опис практичної вправи на відчуття свого тіла через правильне дихання:

Що кажуть учасниці?

«Виявляється, ми переживаємо події і не замислюємося над тим, що самі можемо керувати своїм станом … » – Тетяна

«Мені вправи на дихання і відчуття дуже допомагають. Приходить спокій. Буду практикувати і в майбутньому…» – Галина

«Сьогодні я сприймаю те, що відбувається вже простіше, ніж це було, скажімо, місяць тому. Зараз задумалася над тим, про що ми говорили, напевно інтуїтивно я сама для себе щось робила подумки завжди, і це мені допомагало… » – Інна

 

«Коли є підтримка близької людини, можна впоратися з будь-якою проблемою. Група міста Суми – яскраве тому підтвердження. Я практично на 100% впевнена, що кожна людина хоч на якусь частку, але вірить в чудеса. Реально, кожна з присутніх на зустрічі в стані зробити маленьке диво і для себе, і для оточуючих, наприклад, вчасно надавши комусь підтримку або навіть просто, подарувавши добре слово. В умовах сьогоднішнього дня ми почали цінувати це ще більше!» – Олена Кальницька, регіональна представниця

 

 

*Захід проведений в межах проекту “Жіноча сторона карантину”, що реалізується у партнерстві з Громадським радіо та за підтримки Уряду Канади в рамках проекту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується «Українським Жіночим Фондом» Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund. Відповідальність за зміст інформації несе ВЖЄО «Проект Кешер». Інформація, що представлена у публікації, не завжди відображає погляди Уряду Канади в УЖФ.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок