Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

«Труднощі – це навіть добре, вони мене стимулюють, і процес досягнення бажаної мети стає ще більш цікавим!»
Софія Ротару

Чому це важливо?

Сьогодні, коли практично весь світ знаходиться в умовах самоізоляції, особливо важливими стали онлайн-зустрічі. Збираючись разом, ми допомагаємо одна одній знаходити життєві уроки в ситуації, що склалася, вчимося розуміти і приймати, що будь-які загрози надають можливості, які важливо бачити, використовувати і цінувати. Наші зустрічі з однодумицями – це теж можливість, з якої ми намагаємося знайти максимальну користь для себе і для всіх нас.

Саме тому 28 квітня наші представниці відділу регіонального розвитку: Олена Кальницька, Тетяна Войталюк і Сара Штерна, організували та провели Піжамну вечірку. На такій онлайн-зустрічі були присутні 18 активісток Форуму представників Проекту Кешер з 12 міст України.

Про що можна було дізнатися?

На Піжамній вечірці учасниці обговорювали фільм «Диявол носить Прада», зробивши акцент на таких ключових питаннях, як:

  • влаштування на роботу;
  • побудова взаємин між керівником і співробітниками;
  • право вибору;
  • пріоритети, які ми вибираємо;
  • місце жінки в чоловічому світі;
  • вплив роботи на емоційний стан.

Всі разом учасниці виділили декілька цікавих і повчальних цитат з фільму:

«Що, особисте життя не складається? Так завжди буває, коли досягаєш успіхів у кар’єрі. Скажи, коли все зовсім піде прахом – це вірна прикмета до підвищення!»

«Задоволена вона буває тільки, коли всі або в паніці, або на межі самогубства!»

«Ти продала свою душу дияволу, коли в перший раз одягла туфлі від Jimmy Choo, я бачила …»

За пропозицією активістки Юлани, учасниці вечірки склали список гріхів головних героїнь фільму: заздрість, лихослів’я, підсиджування, переступання через людей, приниження, інтриги, надмірна жорсткість, тиранство, зверхність, зрада, самодурство, стервозність.

Що кажуть учасниці?

«Для себе зрозуміла, що це навчальний фільм. Він вчить, що робота не повинна поглинати …» – Юлана В.

«Я звернула увагу на сімейні відносини. Успіх на роботі, зайнятість, призводять до складнощів у взаєминах. Такі шлюби часто руйнуються …» – Світлана З.

«Авторитарність вбиває волю. Простежується духовне рабство співробітників – цього не повинно бути. Згадався і особистий, дуже давній приклад. Головне вчасно звільнитися від цього рабства!» – Лариса В.

«Це чудовий фільм про наш вибір …» – Олександра Г.

«Не можна жити тільки роботою …» – Олена Б.

 

 «Піжамна вечірка пройшла, ні – «пролетіла» на одному диханні. В кінці жінки дякували за цей час позитиву, який сполучався з можливістю задуматися про себе, про тих, хто нас оточує, про вибір, який ми здійснюємо, побачили, наскільки він екологічний для нас. Події фільму проходили в іншій країні, але ми переносили ситуації і відносини, характери і дії на себе, і це було дуже повчально. Для мене важливим моментом стало перерахування активістками можливостей, які вони витягли з утворених на сьогодні загроз. І як тут не згадати слова Ф. Ніцше: «Песиміст бачить труднощі у кожній можливості; оптиміст бачить можливість в кожних труднощах»…» – Олена Кальницька, ведуча онлайн-зустрічі, координаторка регіонального розвитку Проекту Кешер в Україні.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок