Важливi проєкти
Телефони

ПОДІЯ: 15 жовтня в перинатальному центрі м. Макіївка з ініціативи ВЖЄО «Проект Кешер» відбувся тренінг “Профілактика раку молочної залози“.

УЧАСНИЦІ: студентки “Аграрного технікуму”, активістки жіночого гурту Проекту Кешер, пацієнтки денного стаціонару перинатального центру, медичний персонал перинатального центру, керівники міської жіночої громадської організації “Союз жінок міста Макіївка” і жительки міста.

ПРО ПОДІЮ: Провела тренінг активістка Проекту Кешер Наталія Байсара. Медичним експертом на тренінгу виступила лікар-мамолог перинатального центру Інна Строєва, яка відповіла учасницям заходу на актуальні питання, пов’язані з здоров’ям грудях:

  • які існують фактори ризику раку молочної залози,
  • як їх мінімізувати,
  • які рекомендації з діагностики є для різних вікових груп,
  • як налаштувати себе, щоб стежити за своїм здоров’ям системно.

Також учасниці тренінгу отримали «Маршрути Здоров’я».

РЕЗУЛЬТАТИ: Учасниці тренінгу дізналися багато нової корисної інформації про збереження здоров’я грудей.

«Спасибі Проекту Кешер, що нагадали нам про необхідність стежити за своїм здоров’ям. Адже ми потрібні нашим родинам, чоловіки, дітям і онукам. А тільки здорова жінка може бути корисна своїм близьким, може будувати плани на життя, прагнути до нових цілей. Я обов’язково пройду обстеження, щоб спокійно і активно жити далі», – так відгукнулася про зустріч учасниця тренінгу Софія Б.

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання