Телефони

ПОДІЯ: 1 жовтня активістки ВЖЄО «Проект Кешер» м. Харків зустрілися з Тімором Фабером, волонтером Голландського єврейського гуманітарного фонду JHF.

* За підтримки цього фонду, в цьому році «Проект Кешер» реалізовував проекти «Форум-театр. Єдиний простір » та «ЛаДор ВаДор. Сила поколінь».

УЧАСНИЦІ: Активістки Проекту Кешер в Харкові: Яна Левинська, Лариса Польська, Олена Бондаренко.

ПРО ПОДІЮ: Тімор приїхав познайомитися з дивовижними проектами, які підтримує JHF. Тому наші активістки розповіли гостю про наші програми і проекти.

Так, Яна Левинська і Лариса Польська поділилися з гостем цікавою інформацією про проект «Форум-театр. Єдиний простір». Активістки розповіли, як проходив проект і які соціальні зміни відбулися за час реалізації проекту.

Олена Бондаренко розповіла про проект «ЛаДор ВаДор. Сила поколінь», завдяки цьому проекту вона з дочкою познайомилися з Проектом Кешер.

На святкуванні Рош-Шана директорка програм Влада Недак також зустрілася з Тімором, презентуючи йому проект «ЛаДор ВаДор. Сила поколінь», який реалізовувався в 2018 році завдяки фонду. Вона поділилася успіхами учасниць і вручила пам’ятні подарунки.

РЕЗУЛЬТАТИ: Тімор Фабер зацікавився діяльністю Проекту Кешер, а також був вражений різноманітністю проектів в єврейській громаді, таким співзвучністю організацій і роллю Проекту Кешер в житті єврейської громади України в цілому.

«Я приємно захоплений і здивований діяльністю «Проекту Кешер», хотів би, що б і у нас в Голландії був такий проект, моя б сестра була б 100% », – поділився враженнями Тімор.

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання