Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

“Пологи – це трохи більше, ніж набір м’язових скорочень, що
дозволяють пройти дитині. Так народжується мати”
Е. Бомбек

ПОДІЯ: 5 та 7 лютого у Дніпрі відбулися навчальні семінари-тренінги з виявлення ознак післяпологової депресії у жінок.

ТЕМА: «Виявлення ознак післяпологової депресії у жінок».

УЧАСНИКИ: Лікарі-гінекологи та педіатри-неонатологи лікувально-профілактичних закладів акушерського профілю (перший день навчань); представники середньої ланки медичних закладів – акушерки та дитячі медичні сестри (другий день навчань).

ТРЕНЕР-ВИКЛАДАЧ: Навчальні семінари проведені за участі С.М. Мороза, доктора медичних наук, професора, зав. психосоматичним відділенням КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова».

ПАРТНЕРИ: Департамент охорони здоров’я населення Дніпропетровської обласної адміністрації.

ОБГОВОРЕННЯ: Основною темою навчань стало питання психологічного здоров’я жінки після пологів. Зокрема, у ході тренінгу медпрацівникам розповідалось про те, як уміло виявити депресивні післяпологові стани у жінок. Також ведучі-спеціалісти тренінгу ознайомили учасників із конкретним алгоритмом допомоги жінкам, що мають високий ризик післяпологових психологічних  ускладнень.

“Ми, лікарі, це ті люди, хто першими після пологів спілкуються з жінкою і можуть оцінити ранні ознаки фізичних та психологічних змін. Навчання на тренінгу дозволять нам не втратити дорогоцінний час і вміло вказати пацієнтці на те, що її стан потребує психологічного контролю, а часом і медикаментозної допомоги” – такими думками ділилися з організаторами учасники тренінгу.

РЕЗУЛЬТАТИ: Близько 50 медичних працівників, які пройшли навчання на тренінгах, отримали глибокі знання для подальшої практичної діяльності. Тема семінарів виявилася настільки актуальною і затребуваною, що було прийнято рішення щодо проведення додаткових тренінгів для ознайомлення більш широкого кола медичних фахівців міста Дніпро із питанням психологічного здоров’я жінки після пологів.

Подія відбулась у межах проектів «Правда про жіноче здоров’я», що реалізовується  за підтримки Grand Challenges Canada (Канада) та «Мама для мами», за підтримки  CJP (об’єднаної єврейської благодійної організації Бостона і околиць) у співпраці з Дніпропетровською єврейською громадою.

Слідкуйте за нашими наступними заходами у розділі «Анонси»

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок