Телефони

 “Ми в Проекті Кешер завжди говоримо жінкам: «ВИ МОЖЕТЕ ВСЕ!». І кожна з вас, роблячи добрі справи в своїй громаді, підтримуючи жінок в різних соціальних жіночих питаннях, може стати справжньою єврейською героїнею”
Сара Штерна, регіональна представниця «Проекту Кешер в Україні»

ПОДІЯ: 3 березня 2019 р. в м. Херсоні відбувся тренінг, організований для активісток єврейських громад міста.

ТЕМА: «Єврейська жінка: вчора, сьогодні, завтра»

ТРЕНЕР: Регіональний представник ВЖЕО «Проект Кешер» Сара Штерна

ПАРТНЕРИ: Тренінг відбувся на базі єврейського благодійного-общинного центру «Хесед Шмуель»

ПРОГРАМА: Тренінг був насичений інтерактивними вправами на різну тематику. Зокрема, учасниці тренінгу відповідали на запитання: «Світ такий великий, а я така маленька. Що я можу зробити?», дискутуючи про роль жінки у сьогоденні.

Окрім цього, обговорення стосувалось таких тем, як образи єврейських героїнь, сімейні взаємовідносини та місія жінки в них, спадкоємність жіночого лідерства від праматері єврейського народу до героїнь сучасності тощо. А також питань жіночого лідерства та можливості реалізації кожної жінки у світі. Так, одна із учасниць тренінгу – Ірина, відзначила:

“Сьогоднішня зустріч допомогла мені по-іншому подивитися на мої можливості. Я побачила, що у кожного є місце в громаді і кожен може себе реалізувати в ній. Головне – знайти своє призначення”

Своїми позитивними враженнями від проведеного тренінгу поділились й інші учасниці:

“Нам потрібні такі тренінги, ми вчимося, розвиваємося, пов’язуємо своє життя ще більше з єврейством” – Світлана

“Я дуже рада що в моєму житті є Проект Кешер, я розвиваюся, стаю більш відкритою, отримую нові знання за єврейською традицією. Сьогоднішній тренінг став інструментом, сьогоднішні уроки я зможу застосувати в житті” – Алла

“Для мене найважливіша інформація була про програми організації «Проект Кешер». Величезне бажання навчатися, отримувати нові знання і навички по проекту «Жіноче єврейське лідерство». Ми віримо, що об’єднавшись, зможемо зробити не тільки нашу єврейську громаду краще, але і світ навколо нас” – Олена

РЕЗУЛЬТАТИ: У результаті проведення тренінгу й презентації програм та нових проектів діяльності «Проекту Кешер» учасниці побачили, як можна розкривати свої лідерські якості, отримувати нові знання, реалізовувати свій потенціал в соціально значущих проектах та здійснювати реальний вплив на життя не тільки окремої громади, але й усього суспільства.

Слідкуйте за нашими наступними заходами у розділі «Анонси»

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання