Телефони

«Всесвітній день контрацепції – це ще одна можливість для медичної спільноти та громадських організацій вплинути на збереження здоров’я молоді»
Марина Константинова, керівниця напрямку «Жіноче здоров’я»

ПОДІЯ: 26 вересня, у Всесвітній день контрацепції, Проект Кешер в Україні взяв участь у круглому столі в Клініці, дружній до молоді Одеської Міської студентської поліклініки. Захід був присвячений питанням об’єднання медичної спільноти та громадських організацій для збереження здоров’я молоді. Після круглого столу, учасниці провели тренінг по збереженню фізичного, ментального і репродуктивного здоров’я для студентів Одеського Університету ім. Мечникова.

ВЕДУЧІ ТРЕНІНГУ: Керівниця напрямку «Жіноче здоров’я» Проекту Кешер Марина Константинова, психологиня Клініки, дружньої до молоді Анжеліка Майстренко, лікарка-гінекологиня Міського центру здоров’я Тетяна Червоненко, лікарка-гінекологиня 5-ої жіночої консультації Олена Смирнова, лікарка дерматовенерологиня директорка дитячого центру вразливих хвороб «Гармонія» Лариса Кравченко.

ПРО ПОДІЮ: Різноманітні інформаційні та методичні матеріали проекту «Правда про жіноче здоров’я», роздаткові матеріали, надані нашим партнером БФ «Здоров’я жінок і планування сім’ї», цікаві та актуальні розповіді одеських лікарок допомогли молодим людям і дівчатам розібратися в найскладніших і хвилюючих питаннях, подискутувати на потаємні теми, отримати індивідуальні консультації.

Актуальність тематики заходу відзначили її організатори та ведучі:

 «Всесвітній день контрацепції вперше відзначали в 2007 році. Міжнародний девіз цього дня: «Контрацепція: це ваше життя, це ваша відповідальність». Питання планування сім’ї – це тільки один з аспектів, якому ми приділяємо увагу. Ми говоримо про здоров’я в найбільш широкому плані. Формування відповідального ставлення до себе і своїх близьких, гармонійні міжособистісні відносини, бажані і здорові діти – це те, що допомагає відчути повноту життя. Всесвітній день контрацепції – це ще одна можливість для медичної спільноти та громадських організацій вплинути на збереження здоров’я молоді» – Марина Константинова, керівниця напрямку «Жіноче здоров’я» Проекту Кешер

 «Не дивлячись на технічний і інформаційний прогрес, багато молодих людей і зараз не знають про всі можливості контрацепції. Особливо це стосується молоді 15-25-річного віку. Щороку у вересні ми проводимо зустрічі зі студентами. Велике спасибі нашому Важному громадському партнеру – Проекту Кешер, колегам-лікарям, і керівникам навчальних закладів за підтримку і загальну зацікавленість в темі збереження здоров’я підлітків та молоді» – Людмила Кучеренко, завідувачка Клінікою, дружньої до молоді

РЕЗУЛЬТАТИ: Такі заходи ще раз довели плідність співпраці медичної спільноти та громадських організацій, адже після тренінгу студенти дізналися багато важливої та експертної інформації від спеціалістів.

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання