Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

«Вчора наша спікерка Софія, розказавши про різні ініціативи, проекти, кампанії, показала, як бажання однієї людини може змінити екологічну ситуацію загалом!»
Влада Недак, директорка Проекту Кешер

Чому це важливо?

Ми розуміємо наскільки важлива особиста відповідальність кожної людини у збереженні навколишнього середовища для майбутнього покоління. Окрім того, тема екології безпосередньо стосується таких єврейських цінностей, як Дугма Ішит та Тікун Олам. Саме тому Проект Кешер вирішив розпочати серію вебінарів, присвячених темі екології.

Та перш, ніж перейти до практичних знань, ми вирішили почати з важливої теорії. Яка екологічна ситуація в Україні та світі? Що таке охорона навколишнього середовища? Які ми маємо права у цьому ключі? Як громадські ініціативи впливають на екологічну ситуацію?

На ці та інші питання відповіла запрошена спікерка, експертка з 20-річним досвідом роботи в екосфері, провідна юристконсультантка Environment People Law (EPL)/Екологія – Право – Людина (ЕПЛ) Софія Шутяк на нашому вебінарі, який відбувся 21 травня. На вебінарі були присутні більше 20 учасників та учасниць, серед яких були й активістки Проекту Кешер. Тепер запис вебінару доступний у нас на YouTube-каналі.

Про що можна дізнатися?
Вебінар «Україна майбутнього. сфера охорони навколишнього середовища та стале використання природних ресурсів».

На вебінарі розглядаються такі питання і теми:

  • Що таке охорона довкілля?
  • Які дії свідчать про хорону довкілля?
  • Як пов’язані наші права та охорона довкілля?
  • Які права мають жінки щодо охорони довкілля?
  • Які права мають діти щодо охорони довкілля?
  • Які можливості відкривають знання охорона довкілля?

Що кажуть учасниці?

«Пані Софіє, щиро вдячні Вам! Дуже пізнавально та мегацікаво..!» – Юлія

«Дуже дякую отримала багато корисної інформації!» – Сніжана

«Дякую, і пані Софії, і організаторам!» – Наталія

«Пані Софіє, щиро дякуємо за розуміння тонкощів правової сторони у захисті довкілля та надання корисної інформації! Екозмінам бути, завдяки таким неймовірним людям, як ВИ! Дякуємо організаторам за можливість вчитися з професіоналами.» – Валентина

 

«Тема екології для Проекту Кешер зовсім нова, але при цьому вона не менш важлива. Вчорашній вебінар показав нам наскільки тема екології розділяє саме єврейські цінності. Для того, щоб досягти змін в екології, як і у всьому іншому, потрібен особистий приклад. Тому я вважаю, що в перспективі дуже важливо знати свої права в питаннях екології, їх активно просувати і тим самим змінювати світ навколо нас!» – Влада Недак, директорка Проекту Кешер в Україні

Запрошуємо вас на другу онлайн-зустріч нашого циклу вебінарів, присвячених темі екології.
Цього разу вебінар для вас проведе провідна експертка у сфері єврейської освіти із США Сью Селінджер.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ВЕБІНАР МОЖНА, НАТИСНУВШИ НА БАНЕР ВИЩЕ.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок