Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

«Поодинці ми можемо так мало; разом ми можемо перевернути гори»
Хелен Келлер

Чому це важливо?

Сьогодні єврейська громада має особливу потребу в залученні вмотивованих волонтерів до онлайн-діяльності для роботи з людьми, в активному залученні ресурсу про-боно, успішних молодих єврейських активісток. Мотивація до волонтерської діяльності, мабуть, найважливіший інструмент для успішного розвитку громади.

Саме тому в першій половині травня в межах гранту Голландського фонду ми провели організаційні онлайн-зустрічі (7 і 19 травня) для активісток з Дніпра, Чернігова і Вінниці, які об’єднали на майданчику Zoom більше 30 волонтерок. На зустрічах наша представниця Олена Кальницька презентувала проект, акцентувавши увагу на лідерських якостях кожної присутньої активістки, на ситуації, що склалася в умовах пандемії і можливостях учасниць для втілення себе, як ресурсу про-боно.

*Захід пройшов в межах проекту «Вмотивоване єврейське волонтерство – нові підходи», який реалізується за підтримки Голландського єврейського гуманітарного фонду.

Про що можна було дізнатися?

На зустрічі активістки розглянули такі важливі питання:

  • Я – лідерка: які лідерські якості в собі я вважаю найбільш важливими і чому?
  • Наскільки легко чи складно залучити людей на заходи?
  • Що привернуло вашу увагу в заході, який ми проводимо сьогодні?

Звичайно ж, треба говорити про мотивацію і враховувати її при плануванні. На цю тему багато інформації міститься в єврейських текстах, з якими ми зможемо попрацювати в малих групах на наступних зустрічах.

Також були намічені первинні плани на майбутнє, визначені теми навчальних зустрічей: «Тікун Олам: знайти свою роль в застосуванні принципу», «Гмілут хасадім- що змушує людей допомагати іншим?», «Дугме ішіт (особистий приклад) – від слів до справи» .

Що кажуть учасниці?

«Тема, дійсно, дуже важлива сьогодні. Що можу особисто я в даній ситуації зробити для інших? Зараз вперше, мабуть, замислилася над цим питанням »- Марія Д.

«Мене зацікавили підходи до питань мотивації через єврейські тексти. Чекаю заняття »-Тетяна В.

«Ніколи раніше не думала, як багато можливостей ми можемо отримувати з, здавалося б, безвихідних ситуацій. Є над чим подумати … »- Олена Ч.

«Вважаю, що поняття «волонтерство» і «гмілут хасадім» (добрі справи) є нерозривними. Напевно, і сенс нашого життя полягає в скоєнні щодня добрих справ. Згадалися слова Гете: «Той, хто нічого не робить для інших – нічого не робить для себе» – Олена Кальницька, регіональний представник Проекту Кешер

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок