Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

3-4 жовтня 2020 активні жінки єврейської громади Вінниці і волонтерки Проекту Кешер підготували і провели святкування Суккоту для єврейської громади. Свято проходило на природі, 45 осіб протягом двох днів і з дотриманням всіх карантинних норм, занурилися в атмосферу свята.

*Захід проходив в межах проєкту «Вмотивоване єврейське волонтерство: нові підходи» за підтримки Голландського єврейського гуманітарного фонду.

Команда активісток поставила перед собою завдання: познайомити учасників з традиціями свята, згуртувати членкинь єврейської громади, познайомити учасниць  з жінками, які відіграли ключову роль в єврейській історії та навчитися готувати традиційні святкові страви.

Що цікавого відбулося?

Світлана Симачьова, волонтерка Проекту Кешер в Україні, підготувала інтерактивну гру «Майстер-шеф». Дві команди, які готувалися приготувати кілька страв, повинні були пройти інтелектуальний квест. Всі питання були пов’язані з історією та традиціями осінніх свят (Рош А-Шана, Суккот, Симхат Тора).

Родзинкою цих двох днів були сімейні рецепти від учасниць, які представляли три покоління. Сімейні рецепти фаршмаку і гефільте фіш були представлені поза конкурсом.

Всі страви, які готувалися командами на майстер-класах, представниці молоді розвозили немолодим і самотнім членам громади. Більше 10 осіб отримали продуктові подарунки на свято, веселий настрій та посмішки дітей.

Що кажуть учасниці?

«Я дуже рада що цей день могла провести зі своєю донькою. Нам дуже сподобалося, що в ігровій формі ми дізнавалися нові деталі і події осінніх свят. Хочу подякувати організаторам, що прищеплюєте нашим дітям розуміння добра і благодійництва», – Ксенія, учасниця заходу

«Для мене цей день був дуже важливий тим, що я побачила себе з іншої сторони, як частина команди організаторів. Ще я побачила, наскільки важливо проводити такі заходи, де ми може об’єднувати і згуртовувати громаду, де ми можемо побачити, як декілька поколінь цінують свої традиції і передають їх від покоління до покоління і це приклад для багатьох нас», – Ірина, волонтерка єврейської громади

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок