Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200
Здавалося б, увесь світ активно бореться із дискримінацією. Проте на більшість посад стабільно шукають людей за певними віковими обмеженнями. Вже у 40 років знайти роботу буває доволі складно, а що казати про людей 55+?

Ми задумалися над цим питанням і так у нашому житті з’явилася Ольга Анатоліївна. Проте про пані Ольгу трохи згодом!

За даними дослідження OLX Робота, 64% людей старше 40 років заявили, що мали проблеми з пошуком роботи через вік.

Робота для людей старшого віку – це не лише інструмент заробітку, а ще й спосіб самореалізації. Адже це саме той вік, коли людина досягає стабільності, діти вже виросли і з’являються онуки. Час подбати про себе!

В Україні офіційно зареєстровано 50 200  жінок у віці від 35 до 45 років, які є безробітними. У віці 45-55 років безробітними є  46 300 жінок, а серед жінок 55+ років – 32 000.

У 2021 році благодійний фонд «Життєлюб» отримав більше 500 заявок від людей старшого віку, які бажають працевлаштуватися. Фонду вдалося допомогти із роботою 12-ом бажаючим. Така статистика свідчить про те, що серед людей старшого віку є значний запит на отримання роботи. Однак, ринок праці не прагне його забезпечувати.

За даними ООН, до 2050 року частка людей старше 65 років у світі зросте майже вдвічі – з 9,3% у 2020-ому до 16%. Тож у майбутньому молодь буде працювати пліч-о-пліч зі старшими людьми.

Проект Кешер в Україні навіть невеличкими кроками прагне змінювати ситуацію із дискримінацією на ринку праці. А ось тепер саме час розповісти про Ольгу Анатоліївну.

Пані Ользі 64 роки, вона все життя провела у Кривому Розі. Протягом 18 років вона працювала у медичний сфері – медсестрою відділення інтенсивної терапії, а ще 28 років – операторкою хлораторної установки Криворізького міськводоканалу.

У вересні ми запросили її опікуватися документообігом у нашому офісі.

«Відреагувала спочатку з острахом – змінити сферу діяльності. А коли зрозуміла, що буде час на навчання, адаптацію, а також буде супровід у перші місяці роботи, змінила своє ставлення на впевненість. Нові обов’язки подобаються, зрозуміла задачі по роботі. За підтримки колег пройшла повну адаптацію і готова розширювати свої обов’язки!» – Ольга Анатоліївна.

Пані Ольга працює в офісі Проекту Кешер в Україні три дні на тиждень. Вона займається підготовкою договорів, актів, рахунків. Уважно слідкує за тим, щоб всі документи організації були коректно оформленими!

«Ольга Анатоліївна після багаторічної фізичної діяльності змінила вид роботи на офісний, отримала коло підтримки та із задоволенням приїжджає в офіс. Вона бачить важливу цінність як колективу (навіть віддаленого, онлайн), так і місію того, що роблять жінки в межах організації» – Влада Недак, виконавча директорка Проекту Кешер в Україні.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок