Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

“Лідерство – це здатність перетворювати мрію в реальність”
Уоррен Бенніс

Чому це важливо?

У час, коли наш світ гостро переживає епоху змін, стає як ніколи актуальним визначення лідера, як людини, що «допомагає тим, хто поруч з ним перейти з того місця, на якому вони знаходяться зараз, в інше місце».

Почути поради від таких лідерок мали можливість понад 100 учасниць (Україна, Білорусь, Росія, Ізраїль) освітнього марафону «Вітер змін», який пройшов 14 червня на майданчику Zoom. Організували марафон координаторки програми «Жіноче єврейське лідерство», вони ретельно продумали склад і наповнення сесій марафону, щоб ознайомити учасниць з максимально актуальними на сьогодні знаннями і стратегіями поведінки. Деякі сесії тепер доступні в записі на нашому YouTube-каналі.

Про що можна було дізнатися?

Три майстер-класи від трьох чудових жінок з різних країн, різних професійних сфер діяльності були присвячені одному – як впоратись з ситуацією ЗМІН в житті з точки зору психологічної, соціальної та економічної стійкості.

Майстер-клас «Як не втратити авторство власного життя, незважаючи на зовнішні обставини»

Олена Строганова (Росія), практикуюча психологиня, сертифікована фахівчиня в сфері сімейного системного консультування; фото-терапії; мандала-терапії; арт-терапії; психосинтезу, авторка і ведуча щотижневих онлайн вебінарів з сімейної психології, пропрацювала з учасницями марафону спеціальні методики психосинтезу і арт-терапії, які допомагають долати тривогу, нормалізувати свій психологічний стан, переглянути і актуалізувати свої життєві цілі.

Жінки з великим інтересом працювали, намагалися проаналізувати свої емоції, дати пояснення своїм почуттям, винести позитивне зерно з того, що відбувається з ними.

Більшість з учасниць вперше були на такому міні-сеансі, хтось уже знайомий з окремими методиками, але всі однозначно оцінили таку роботу над собою як позитивну і конструктивну і, що особливо важливо, практично застосовну для них самих і для інших жінок їх оточення.


Майстер-клас «Як розпочати з нуля і залишитися собою»

Яна Букчина (Ізраїль), власниця книгарні «Бабель. Єрусалим» розповіла, поділившись особистим досвідом, про те, як почати свою справу «з нуля», займатися тим, що приносить не тільки прибуток, але і задоволення. Той заряд енергії, людинолюбства і захопленості тим, чим ти займаєшся, не міг не передатися учасницям сесії.

Яна не тільки розповіла дуже детально, як вибудовувала свій бізнес, а й підкреслила, як важливо бути в хорошому контакті з людьми – і клієнтами, і конкурентами.

Крім того, Яна дуже професійно проконсультувала по ряду професій, які хотіли б освоїти жінки, якби вони були в Ізраїлі. Емоційно, але дуже чітко і дохідливо Яна представила етапи становлення бізнесу, позитивні і негативні сторони ділової самостійності. Навіть підказала декілька бізнес-ідей!


Майстер-клас «Як знайти роботу мрії під час кризи»

Анна Шпунт (Україна), HR-менеджерка, тренерка з написання успішного резюме та проходження співбесід, сертифікована НЛП-майстриня розповіла і поділилася цінними лайфхаками про те, які нові тенденції на ринку праці у 2020 році, які навички стануть потрібними для пошуку нової роботи і як навчитися писати резюме.

Анна переконала жінок, що є невірним підхід «роботи немає», а навіть навпаки – робота є завжди! Важливо правильно провести моніторинг вакансій, своїх можливостей і здібностей, також  і своїх бажань.

Важливо – весь час розвиватися, але розуміти, в якому напрямку. Таких напрямів може бути, як мінімум, два – прагнути до того, що тобі подобається або ж до того, що користується попитом і має відповідну винагороду. Правильно вибудовувати комунікацію з потенційними роботодавцями і навіть з негативного досвіду робити конструктивні висновки!

Що кажуть учасниці?

«Це був, як ковток енергії і обмін досвідом, який дуже важливий для мене. Дуже сподобався виступ Яни і розповідь про її книжковий магазин. Спасибі, що організовуєте такі корисні заходи, не дивлячись на карантин і літо! Чекаю із нетерпінням книгу, яку виграла в конкурсі! » – Крістіна Гулій (Україна, м Івано Франківськ)

«Замечательный мастер-класс Елены Строгановой! В это непростое время пандемии мы женщины нуждаемся в поддержке. Елена очень кратко и четко дала нам методики, как выходить эмоционально из сложных ситуаций. Спасибо ей огромное за уделенное время и ответы на наши вопросы!» – Алена Махова (Россия, г. Орёл)

«Спасибо огромное за марафон! Такие разные и интересные спикеры! Очень вдохновляюще!» – Светлана (Беларусь)

«Дуже сподобалася сесія Ані Шпунт зі Львова. Хоча я зараз не перебуваю в пошуках роботи, але поради про те, як правильно готуватися і планувати резюме та супровідний лист дуже сподобалися. Поділюся цими порадами з колегами », – Світлана Симачева (Україна, м Козятин, Вінницької області)

«Організаторам – велике спасибі! Отримали дуже корисну інформацію! Емоції Яни зарядили оптимізмом і бажанням рухатися вперед!» – Олена Бондаренко (Україна, м.Харків)

 «Огромная благодарность Елене Строгановой за мастер-класс! Как профессиональный психолог и очень интересный человек Лена дала массу полезных советов и техник для того, чтобы мы могли лучше разобраться в собственных проблемах. И вообще все спикеры отличные – каждая по-своему. Потрясающе интересный человек Яна и четко формулирующая установки – Аня!» – Анна Каменская (Россия, г. Орёл)

*Захід відбувся в межах проекту “Жіноча сторона карантину”, що реалізується у партнерстві з Громадським радіо та за підтримки Уряду Канади в рамках проекту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується «Українським Жіночим Фондом» Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund. Відповідальність за зміст інформації несе ВЖЄО «Проект Кешер». Інформація, що представлена у публікації, не завжди відображає погляди Уряду Канади в УЖФ.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок