Телефони

«Я впевнена, що цей візит однієї із лідерок Проекту Кещер до Чернівців стане основою для активізації нашої діяльності за багатьма програмним напрямками»
Світлана Продан, представниця Проекту Кешер в м.Чернівці

ПОДІЯ: 22 вересня в Чернівцях відбувся тренінг для представників єврейських організацій «Активність, соціальна відповідальність і здоров’я. Жіночий погляд»

ВЕДУЧА: керівниця програми «Жіноче здоров’я» Марина Константинова

ПАРТНЕРИ: Громада консервативного іудаїзму «Авів» м.Чернівці

УЧАСНИКИ: представники жіночого і молодіжного клубів ГКІ «Авів», активісти та активістки з Хеседа Шушана та інших єврейських структур міста

ПРО ПОДІЮ: Докладна і серйозна розмова йшла про те, як в сучасному світі не бути «спостерігачем», як змінюючись самому, змінювати своє близьке оточення і світ навколо. Тікун Олам – перетворення світу, актуальний процес, в якому може взяти участь кожен, крок за кроком проходячи шлях таких змін. Презентація програм Проекту Кешер показала, що кожен може знайти щось цікаве для себе, зробити корисну справу для інших.

Особливу увагу було приділено програмі «Жіноче здоров’я» Проекту Кешер. Розмова йшла про профілактику ментальних і фізичних проблем, про там, як користуючись можливостями сучасної медицини брати на себе особисту відповідальність за збереження здоров’я. Напередодні жовтневої акції серйозно обговорювалося профілактиці та ранній діагностиці раку молочної залози.

Дуже важливий аспект, який обговорювався на тренінгу – як розвинути свою соціальну активність, і навіщо ставати волонтером різних програмних напрямків. На прикладі буклетів Проекту Кешер, випущених в межах проекту «Правда про жіноче здоров’я», учасники тренінгу обговорювали, як вони можуть впливати на зміну відповідальності інших людей за своє здоров’я, і ​​хто може бути цільовою аудиторією таких заходів. Учасниця тренінгу, адміністраторка і активістка Громади консервативного іудаїзму Ірина зазначила:

«Я сьогодні на тренінгу дізналася багато корисного для себе. А також я вирішила, як використаю отримані знання. У мене є подруга, для якої розмова з підростаючою донькою про питання репродуктивного здоров’я здається дуже складним. Буклети Проекту Кешер допоможуть їй зробити таку розмову грамотною і довірливою».

Тренінг проходив в той час, коли активістки Проекту Кешер в різних містах проводили заходи, присвячені Міжнародному Дню миру. Учасники та учасниці тренінгу зазначили, що питання збереження миру – це «основа основ», і тому розмова перейшла в русло того, що можна зробити, щоб внутрішнє відчуття миру і гармонії з самим собою, мир в сім’ї і домі, і мир в загальноприйнятому розумінні були досяжні.

РЕЗУЛЬТАТИ: Учасники та учасниці тренінгу дізналися багато корисної і різнопланової інформації, яка мотивувала їх на подальші дії по просуванню таких цінностей, як активність, мир і здоров’я.

«У тренінгу брали участь люди різного віку – від учениць старших класів до зрілих людей, і представники різних професій. Були серед учасників тренінгу не тільки жінки, а й чоловіки, адже статус жіночої організації не має на увазі, що ми вирішуємо різнопланові питання тільки силами жінок, і спираючись на думку виключно жінок. Специфіка нашої організації полягає в тому, що ми разом, чоловіки і жінки, робимо наш світ кращим, створюємо суспільство рівних можливостей, в якому всім комфортно, підтримуємо людей в їх бажанні робити конкретні кроки по зміцненню здоров’я, соціального і професійного статусу, розвиватися і зберігати мир!» – поділилася з нами Марина Константинова.

Крім цього, в ході візиту Марини Константинової в Чернівці відбулися робочі зустрічі з директором Хеседа «Шушана» Іллею Хаїмовичем Хочь, з директоркою Чернівецької спеціалізованої школи з вивченням єврейської етнокультурного компонента «ОРТ» №41 Людвігою Павлівною Цуркан і адміністрацією цієї школи, з головою Громади консервативного іудаїзму «Авів» м.Чернівці Львом Клейманом, керівниками низки інших єврейських організацій. Всі заходи у Чернівцях були підготовлені і проведені за активної участі Світлани Продан – лідерки і представниці Проекту Кешер в місті, і учасниці тренінгової програми «Жіноче єврейське лідерство» Проекту Кешер.

«Я, як представниця Проекту Кешер в місті, активно співпрацюю з усіма єврейськими структурами. Ми проводимо заняття по єврейській освіті, традиціях, за різними програмами соціальної активності. Я впевнена, що цей візит однієї із лідерок Проекту Кещер до Чернівців стане основою для активізації нашої діяльності за багатьма програмним напрямками», – поділилася своїми враженнями Світлана.

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання