Важливi проєкти
Телефони
Адреса
м. Кривий Ріг, проспект Поштовий, будинок 1, офіс 200

Наші учасниці семінарів «Мами-доньки» мають можливість реалізувати свої мініпроекти, присвячені темі зв’язку поколінь.

Один із таких мініпроектів презентувала Ольга Павлик, випускниця програми «Жіноче єврейське лідерство» та учасниця проекту «ЛаДор ВаДор». Вона, разом із донькою Аньою, в переддень свята Ту бі-Шват (9 лютого) провела захід в Будинку ім. Макса Гранта в Запоріжжі.

На заході активістки презентували мініпроект «Крізь призму». Гості свята дізналися про можливості проекту і про його значущість для громади.

Павлик Ольга і Аня, разом з волонтерами «Твори добро, Україно!», підготували святкову програму з інтеракцією і майстер-класами. Доньки і мами, учасниці свята, разом брали участь в інтеракції, ліпили з солоного тіста листя «райського саду», малювали свої дерева і родові дерева, вгадували в силуетах назви основних рослин землі Ізраїлю сімейними традиціями єврейського будинку.

У результаті учасниці подивилися на свою сім’ю крізь призму свята Ту бі-Шват. Доньки і мами зареєструвалися для участі у мініпроекті з вивчення себе крізь єврейські традиції, після яких переможниць чекає виїзний пурімський квест.

Долучайтеся!

Бажаєте допомогти Кешеру, зробити соціально-корисну справу або знайти нових друзів і однодумців?

Зробити благодійний внесок