Телефони

“Сьогодні ми активно обговорювали мудрі висловлювання про здоров’я. Почали розмову про необхідність зміни ставлення до свого здоров’я”
Олена Бондаренко, активістка Проекту Кешер

ПОДІЯ: 13 серпня у м. Харків відбувся виїзний захід «Маю право на здоров’я».

Захід відбувся в межах проекту «Здоров’я – право на вибір». Проект реалізується активісткою ВЖЕО «Проект Кешер», членом координаційної ради Оленою Бондаренко за фінансової підтримки Хеседа «Шааре Тіква» в рамках міні-грантів.

УЧАСНИЦІ: жінки Хеседа «Шааре Тіква»

ГОЛОВНЕ:

Зустріч відбулася у Фельдман Екопарк. Учасниці зустрічі говорили про своє здоров’я, познайомилися з Маршрутами здоров’я, випущеними Проектом Кешер, більше дізналися про програму Жіноче здоров’я, а також змогли отримати відповіді на свої запитання.

Ось що розповідає ведуча заняття Олена Бондаренко:

“Сьогодні ми активно обговорювали мудрі висловлювання про здоров’я. Почали розмову про необхідність зміни ставлення до свого здоров’я. Учасниці вже на першому занятті перейшли до планування конкретних кроків. Взятися за цей проект і почати його здійснювати мені допомогли знання, отримані під час дворічного навчання в лідерському проекті ВЖЕО «Проект Кешер» «Жінка єврейська лідерка». Саме тут я отримала інструменти, які допомагають грамотно побудувати заняття і досягати ефективних результатів. Робота розпочата. До нової зустрічі”.

РЕЗУЛЬТАТИ:

У результаті зустрічі учасниці створили спільний «рецепт» щасливого і здорового життя, заснованого на особистому досвіді, єврейській мудрості і історії медицини.

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання