Телефони

Дорогі наші активістки, недавно ми проводили конкурс для реалізації єврейських громадських міні-проектів, спрямованих на зміцнення сімейних традицій для учасниць проекту «Мами-дочки. Сила поколінь». Ми отримали велику кількість цікавих та різноманітних ідей проектів і готові підбити підсумки конкурсу.

Проекти-переможці

Серед усієї кількості креативних проектів, вибрати переможців було складно. Тому у нас їх аж 10, серед яких 3 проекти авторок із України. І це такі проекти:

  1. «Сімейні цінності: «Родовід для доньки» (Олена Березовська, м.Харків).
  2. «Крізь призму» (Ольга і Анна Павлик, м. Запоріжжя).
  3. «Малюємо Хануку і Ту бі Шват разом» (Олена Бондаренко і Марія Стрельнікова, м. Харків).
Вітаємо переможниць конкурсу!

Авторки цих унікальних проектів вже сповіщені про перемогу в конкурсі та отримають фінансування для їх подальшої реалізації.

Також дякуємо всім нашим активісткам і волонтеркам за участь! Адже ми отримали величезну кількість чудових, оригінальних ідей і історій, які ще раз підтвердили Вашу креативність і значимість сімейних зв’язків між поколіннями в єврейській громаді на основі принципу «Ла Дор Ва Дор».

За додатковими запитаннями звертайтеся до координатора проекту «ЛаДор ВаДор» Олександри Калініної (alex.kalin.77@rambler.ru, +79021106622, Skype: alex.kalin.77).

Очікуйте цікаві новини про реалізовані проекти!

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання