Важливi проєкти
Телефони

Чому це важливо?

Жінки-волонтерки Проекту Кешер є організаторками активного життя в єврейських громадах на місцях. При цьому, вміння працювати в команді є ключовою компетенцією для досягнення успішних результатів.

Тому вперше напередодні Рош га-Шана, 26 серпня, ми провели ділову гру «Кажуть, під Новий рік, що не побажаєш, все завжди відбудеться, все завжди збувається ….». Більше 30 жінок з чотирьох міст України (Вінниця, Запоріжжя, Суми і Дніпро) зібралися разом, щоб розпочати підготовку до осінніх свят. Аналіз процесу роботи допомогли зробити запрошені експертки – лідерки Проекту Кешер, членкині Форуму представників: Галина Медведєва (Черкаси), Олена Бондаренко (Харків) і Анастасія Могучая (Луцьк). Проводила гру запрошена фахівчиня – психологиня з міста Суми Семененко Лариса.

*Захід проходив в межах проєкту «Вмотивоване єврейське волонтерство: нові підходи», який реалізується за підтримки Голландського фонду.

Про що можна було дізнатися?

У формі ділової гри командам було запропоновано тімбілдингові інтерактивні вправи. На аеробусах, подолавши віртуально перешкоди, всі успішно прибули на Ярмарок креативних ідей до Рош га-Шана. І вже на Ярмарку команди активно пропонували міні-проекти, спрямовані на зміцнення і розвиток єврейських громад для їх реалізації в ході осінніх свят.

Експертки обрали 4 найбільш цікаві проекти. Наступним етапом стане їх втілення за підтримки Проекту Кешер і єврейських організацій в містах-учасниках зустрічі.

Наприкінці зустрічі учасниці отримали відповіді на питання, що цікавлять, а також рекомендації щодо раціональної організації командної роботи. Команди оформили міні-проекти і кошториси до них.

Що кажуть учасниці?

«Дуже комфортно працювалось в групі. Незважаючи на те, що іноді виникали напруги, ми гідно це долали. І до закінчення зустрічі з упевненістю можу сказати, що ми тепер не просто група, яка була на початку, ми – команда, яка спільно, доповнюючи один одного, пройшла через випробування» – Світлана З.

«Рішення приймалися логічно, враховуючи думки більшості. Такий підхід дав можливість групі швидко прийти до спільного результату» – Олена Х.

«Мабуть, саме нестандартна організація роботи запалила нас. У всіх членів команди є бажання організувати та провести Рош га-Шана для всієї громади» – Тетяна В.

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання