Телефони

ПРО ПОДІЮ: Дев’ятий рік поспіль в Одеському регіоні проводиться масштабний проект – Тиждень добрих справ, який об’єднує близько 100 громадських, державних та комерційних організацій. ВЖЄО «Проект Кешер» долучається до організації та проведення цієї акції

ОРГАНІЗАТОРИ та КООРДИНАТОРИ акції: Одеський «Гілель» ( директор Євген Хоржевський), координатори: Стелла Брітченко, заступниця директора Одеського єврейського молодіжного центру «Гілель», Лідія Солодовникова, голова Одеської міської ради багатодітних сімей, Марина Константинова, керівниця програми «Жіноче здоров’я» Проекту Кешер.

РЕЗУЛЬТАТИ: За підсумками Тижнів добрих справ 2019 в Одесі було проведено більше 180 заходів, до яких долучилось 18 інформаційних партнерів, понад 150 волонтерів, 70 тисяч одеситів, з яких більше 12 тисяч дітей взяли участь у заходах проекту.

Важливе місце серед цих заходів займали події напрямку «Здоров’я», до проведення яких активно долучався Проект Кешер. Так, спільно із партнерами, активістками Проекту Кешер були проведені такі заходи, як:

День здоров’я в Одеській державній академії будівництва та архітектури

Семінар-тренінг для шкільних медичних сестер Малиновського району

Інтерактивний тренінг-семінар «Здоровим бути модно!» для студентів Одеського національного університету імені І. І. Мечникова 

Інтерактивний тренінг для студентів гуманітарного факультету Одеського політехнічного університету на тему «Здоровим бути модно»

Інтерактивний тренінг «Правда про здоров’я, немає сороміцьких питань!» для студентів першого курсу Одеського коледжу економіки і соціальної роботи при Одеському національному університеті ім. Мечникова

Тренінги для шкільних медичних сестер 32 навчальних закладів Приморського і Суворовського районів Одеси

Так, одна із координаторок Тижнів добрих справ, керівниця програми «Жіноче здоров’я» Проекту Кешер, Марина Константинова зазначила:

“В цьому році з квітня по червень в рамках заходів Тижнів добрих справ ми об’єднали громадські організації, що займаються профілактикою, медиків державних і комерційних структур, було проведено понад 2500 безкоштовних медичних консультацій для жінок, дітей, літніх людей, десятки тренінгів та акцій по збереженню здоров’я для студентів ВНЗ і коледжів, тренінги з навчання навичкам першої долікарської допомоги, міські акції, флешмоби та інформаційні кампанії по збереженню здоров’я жінок, тренінги для медичних сестер всіх шкіл Приморського і Малиновського районів міста. Наша команда партнерських організацій кинула всі свої сили на просування знань про здоров’я, і ​​підвищення особистої відповідальності одеситів за своє здоров’я”

У справі просування тем збереження здоров’я до Проекту Кешер долучились такі партнери, як:

  • Клініка, дружня до молоді і її завідуюча Людмила Кучеренко,
  • Приморське відділення Червоного Хреста і його керівниця Анжеліка Майстренко,
  • Студентська Рада Одеського медичного університету,
  • Ілона Балдук, молода лікарка, випускниця ОНМУ,
  • Клініка св. Катерини, котра проводить безкоштовні консультації для літніх людей,
  • БФ «Соняшник», який проводив велику кількість консультацій по корекції опорно-рухового апарату у дітей та підлітків,
  • БФ «Новий світ Одеса», що навчав батьків і дітей основам надання першої невідкладної допомоги,
  • БФ «Віра , Надія, Любов », який проводить тестування на ВІЛ / СНІД,
  • ГО «Батьки за вакцинацію».

Так, Анжеліка Майстренко, психолог Одеської Клініки, дружньої до молоді, голова Приморського відділення Червоного Хреста зазначила:

“Ось і закінчилися Тижня добрих справ, але добрі справи ніколи не закінчаться, тому що є люди, які творять добрі справи кожну хвилину. Велике дякую Константиновій Марині за високу оцінку нашої діяльності. Разом ми сильна команда!”

Завершилися Тижні добрих справ в Одесі великим святковим фестивалем Добра, однією із складових частин якого став Ярмарок громадських організації. Так, у межах Ярмарку, поки діти займалися з аніматорами, брали участь у веселих конкурсах та творчих майстер-класах, їх батьки, могли отримати медичні консультації фахівців, виміряти тиск, навчитися методики самообстеження на муляжі грудей, пройти анонімне тестування на ВІЛ, отримати інформаційні роздаткові матеріали «Правда про жіноче здоров’я», «Маршрут здоров’я» тощо.

Варто відзначити, що допомогу Проекту Кешер та Марини Константинової у організації та проведенні цієї масштабної події відзначили листами подяки.

 “Раді, що принесли користь людям і готуємося до десяти тижнів добрих справ в 2020 році!” – зазначила Марина Константинова.

Провести захід

Створити групу

Пройти навчання